Arsen Lüpen – Herlock Sholmes’e Karşı PDF

Arsen Lüpen – Herlock Sholmes’e Karşı PDF indir, Kitap ile ilgili kısaca bilgi vermek gerekirse 271 sayfadan bir araya gelen Roman türündeki bu kitap Ciltsiz kapağa sahiptir. Arsen Lüpen – Herlock Sholmes’e Karşı kitabının yazarı

Maurice Leblanc

. Ayrıca bu paylaşımımızda Arsen Lüpen – Herlock Sholmes’e Karşı konusu ve Arsen Lüpen – Herlock Sholmes’e Karşı yorumlarını bulacaksınızdır. Yazımızın detayında Arsen Lüpen – Herlock Sholmes’e Karşı PDF indirme linki ile Arsen Lüpen – Herlock Sholmes’e Karşı kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Arsen Lüpen – Herlock Sholmes’e Karşı Kitap Özeti

Arsen Lüpen – Herlock Sholmes’e Karşı Kısa Özet

Maurice Leblanc’ın 20. yüzyılda yarattığı Arsen Lüpen efsane bir karaktere, ölümsüz bir ‘hırsız’a can veriyor. Arsen Lüpen’i diğer polisiyelerden ayıran en mühim özellik, onun kanunun yanında değil suçlu tarafta bulunmasıdır.

Zamanla efsaneye dönüşen Arsen Lüpen adı, yazarının dahi önüne geçiyor. Maurice Leblanc da yarattığı karakter ile ilgili *Lüpen beni her yerde takip ediyor. O benim gölgem değil, ben onun gölgesiyim,* diyor. Herlock Sholmes’e Karşı’da Arsen Lüpen, ünlü İngiliz dedektif Herlock Sholmes’ün zekâsıyla yüz yüze kalarak okurlara büyük bir mücadele sunuyor. Bu kitapla Maurice Leblanc, İngiliz meslektaşı Arthur Conan Doyle’e selam gönderiyor.


Yorum yapın