Arsen Lüpen – Kibar Hırsız PDF

Arsen Lüpen – Kibar Hırsız PDF indir, Kitap ile ilgili kısaca bilgi vermek gerekirse 207 sayfadan bir araya gelen Roman türündeki bu kitap Ciltsiz kapağa sahiptir. Arsen Lüpen – Kibar Hırsız kitabının yazarı

Maurice Leblanc

. Ayrıca bu paylaşımımızda Arsen Lüpen – Kibar Hırsız konusu ve Arsen Lüpen – Kibar Hırsız yorumlarını bulacaksınızdır. Yazımızın detayında Arsen Lüpen – Kibar Hırsız PDF indirme linki ile Arsen Lüpen – Kibar Hırsız kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Arsen Lüpen – Kibar Hırsız Kitap Özeti

Arsen Lüpen – Kibar Hırsız Kısa Özet

Maurice Leblanc’ın 20. yüzyılda yarattığı Arsen Lüpen efsane bir karaktere, ölümsüz bir ‘hırsız’a can veriyor. Arsen Lüpen’i diğer polisiyelerden ayıran en mühim özellik, onun kanunun yanında değil suçlu tarafta bulunmasıdır. *Suçun Sherlock Holmes’ü* diye de anılan Arsen Lüpen şakali, zeki, bi hayli centilmen ve özgüvenli bir hırsız olarak soyulmayı hak eden bireyleri hedefine almıştır.

Zamanla efsaneye dönüşen Arsen Lüpen adı, yazarının dahi önüne geçiyor. Maurice Leblanc da yarattığı karakter ile ilgili *Lüpen beni her yerde takip ediyor. O benim gölgem değil, ben onun gölgesiyim,* diyor. Kibar Hırsız, sürükleyici maceraları ve kıvrak zekâsıyla işlediği suçlarla polisiyeseverleri eşsiz bir yolculuğa çıkarıyor.


Yorum yapın