Arsen Lüpen Seçme Eserler Özel Basım PDF

Arsen Lüpen Seçme Eserler Özel Basım PDF indir, Kitap ile ilgili kısaca bilgi vermek gerekirse 472 sayfadan bir araya gelen Roman türündeki bu kitap Ciltli kapağa sahiptir. Arsen Lüpen Seçme Eserler Özel Basım kitabının yazarı

Maurice Leblanc

. Ayrıca bu paylaşımımızda Arsen Lüpen Seçme Eserler Özel Basım konusu ve Arsen Lüpen Seçme Eserler Özel Basım yorumlarını bulacaksınızdır. Yazımızın detayında Arsen Lüpen Seçme Eserler Özel Basım PDF indirme linki ile Arsen Lüpen Seçme Eserler Özel Basım kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Arsen Lüpen Seçme Eserler Özel Basım Kitap Özeti

Arsen Lüpen Seçme Eserler Özel Basım Kısa Özet

“Gücün yetmediği yerde kurnazlık devreye girer. Asıl mühim olan doğru zamanda
doğru yerde olmaktır.”

Maurice Leblanc’ın 20. yüzyılda yarattığı Arsen Lüpen efsane bir karaktere, ölümsüz bir ‘hırsız’a can veriyor. Arsen Lüpen’i diğer polisiyelerden ayıran en mühim özellik, onun kanunun yanında değil suçlu tarafta bulunmasıdır. *Suçun Sherlock Holmes’ü* diye de anılan Arsen Lüpen şakali, zeki, bi hayli centilmen ve özgüvenli bir hırsız olarak soyulmayı hak eden bireyleri hedefine alıyor.

Seçme hikâyelerini bir araya getirdiğimiz bu kitapta Arsen Lüpen, sürükleyici maceraları ve zekâyla örülü sahneleriyle polisiye seven herkesi oyunbaz evrenine davet ediyor.


Yorum yapın