Aile İle Bağlanma Adem Güneş Kitabı PDF indir

Aile İle Bağlanma Adem Güneş Timaş Yayınları Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Aile İle Bağlanma Adem Güneş Timaş Yayınları Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Aile İle Bağlanma Adem Güneş Timaş Yayınları Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Aile İle Bağlanma Adem Güneş Timaş Yayınları PDF indirme linki ile Aile İle Bağlanma Adem Güneş Timaş Yayınları kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Aile İle Bağlanma Adem Güneş Timaş Yayınları Kitap Özeti

Ait olma, insanın en karmaşık ihtiyacıdır.

Zira öte yandan özgürlüğe düşkündür insan ruhu, diğer yandan tutunacak dal arar. Tutunabildiği kadar huzur bulur; ailesine, dostlarına ve yaşama… hür hissedebildiği kadar kişiliğini geliştirir.

Giderilmemiş aidiyet ihtiyacıdır çocuğu hırçın, huzursuz, duyarsız yapan… Gençlerin aileleri ile yaşadıkları poblemlerin en derin nedenlerinden biri aidiyet yoksunluğudur.

Çocukluk çağından bu yana dinmek bilmez bir ihtiyaç olan aidiyet duygusunun önemini fark etmek, ebeveyn-çocuk ilişkisine büyük katkı sağlayacaktır.

Her çalışmasında çocuğa dair yeni pencereler aralayan Uzman Pedagog Doktor Adem Güneş, Aile ile Bağlanma: Aidiyette ait olma duygusunu tüm boyutlarıyla konu alıyor. Aidiyeti bozan durumlara, aidiyet yanılgılarına, kırılmış aidiyetlerin yeniden nasıl onarılacağına değiniyor.

Aile İle Bağlanma Adem Güneş Timaş Yayınları KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu

Yorum yapın