Ders Kitapları

2021 ÖABT NEVAYİ Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği Çözümlü 10 Fasikül Deneme PDF

2021 ÖABT NEVAYİ Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği Çözümlü 10 Fasikül Deneme PDF indir, Kitap sever takipçilerimiz 2021 ÖABT NEVAYİ Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği Çözümlü 10 Fasikül Deneme PDF indir başlığı altında 2021 ÖABT NEVAYİ Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği Çözümlü 10 Fasikül Deneme PDF indir kitabını paylaşmaya çalıştık, yazımızın detayında 2021 ÖABT NEVAYİ Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği Çözümlü 10 Fasikül Deneme PDF indir PDF indirme linkini bulabilirsiniz.

2021 ÖABT NEVAYİ Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği Çözümlü 10 Fasikül Deneme PDF indir

Yargı Yayınları 2021 ÖABT NEVAYİ Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği Çözümlü 10 Fasikül Deneme PDF indir
Değerli Öğretmenlerim, çıktığı ilk yıldan ibu yana (5 senedir) ÖABT Türk Dili ve Edebiyatı alanında en fazla satan ve en fazla soru tutturan yayın olan Nevayi 10 denememiz bu sene yine atanma sürecinde sizlerle olacak.
Denememizde 160 soru civarı bir güncelleme (160 civarı yeni soru yazıldı) yaptık.
Tüm branşlardan (Eski Türk Dili, Yeni Türk Edebiyatı, Eski Türk Edebiyatı, Halk Edebiyatı, Alan Eğitimi) başta 2020 ÖABT olmak üzere çıkmış tüm ÖABT soruları esas alınarak güncelleme yapıldı.
Bilhassa Alan Öğretimi (Eğitimi) bölümünde 2018 Talim Terbiye Kurulu programına göre oldukça önemli güncelleme yaptık. Çünkü ÖSYM son iki senedir bu program üzerinden soruyor ve adaylar en fazla bu hususta sorun yaşıyor. Genel olarak da yayınlarda bu kısım ihmal ediliyor. Lakin standart sapma en fazla burada oluyor. Bizler de bu durumu gözardı etmedik ve ÖSYM tarzında sorularla güncelleme yaptık.
Yüzlerce akademik kaynak, makale vs. taranarak yazılan Nevayi 10 denememizin sorularının hepsi çözümlüdür.
Denememizin atanmanıza vesile olması dileğiyle..

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu