Ders Kitapları

Tecrübe 15×15 Çözümlü Paragraf Denemeleri PDF

Tecrübe 15×15 Çözümlü Paragraf Denemeleri PDF indir, Kitap sever takipçilerimiz Tecrübe 15×15 Çözümlü Paragraf Denemeleri PDF indir başlığı altında Tecrübe 15×15 Çözümlü Paragraf Denemeleri PDF indir kitabını paylaşmaya çalıştık, yazımızın detayında Tecrübe 15×15 Çözümlü Paragraf Denemeleri PDF indir PDF indirme linkini bulabilirsiniz.

Tecrübe 15×15 Çözümlü Paragraf Denemeleri PDF indir

Zorlu sınav maratonunda size eşlik edecek, Tecrübe 15×15 Çözümlü Paragraf Denemeleri PDF indir size ciddi anlamda katkı sağlayacak bu denemeleri hazırlarken sınav soruları odaklı hareket etmiş olup “çıkması en olabilecek tarzda sorular” hazırladım. İlk denemeden ibu yana bunu açık bir biçimde hissedeceksiniz.
Her denemenin aşağı yukarı her sorusu değişik bir paragraf sorusu olarak karşınıza gelecek. Doğal olarak denemeleri bitirdiğinizde görmediğiniz bir soru kalmamış olacak. Ayrıntılı olarak yazdığım çözümleri okurken de “Taktiklerle Paragraf” adlı kitabımda verdiğim taktikleri bir kez daha sağlamlaştırmış olacaksınız.
Hız esasına göre bir araya getirdiğim taktikler, bu denemeler ardından artık beyninizde kesin bir yer tutmuş olacak. Birinci denemeden on beşinci denemeye kadar soru tarzlarının hepsinda kullanacağınız taktiklerin sıra sıra her çözümde tekrar anlatıldığını göreceksiniz.
Kısa olaraksı bu denemeleri bitirdiğinizde sınavdaki soruların hiçbiri sizin için sürpriz olmayacak.
En “HIZLI” ve en “DOĞRU” yapanın siz olması dileğiyle…

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu