Ders Kitapları

AYT Edebiyat Notları PDF

AYT Edebiyat Notları PDF indir, Kitap sever takipçilerimiz AYT Edebiyat Notları PDF indir başlığı altında AYT Edebiyat Notları PDF indir kitabını paylaşmaya çalıştık, yazımızın detayında AYT Edebiyat Notları PDF indir PDF indirme linkini bulabilirsiniz.

AYT Edebiyat Notları PDF indir

Şu an elinizde tuttuğunuz bu kitap, AYT Edebiyat Notları PDF indir hazırlık sürecinde derslerde anlattığım “tüm edebiyat notlarını” harfi harfine içermektedir. Aynı zamanda Rüştü Hoca EDEBİYAT Anlatıyor kanalımdaki bütün notlar da bu kitapta yer alıyor. Artık videoları not etme sıkıntısı bitti  Doğal olarak eksiksiz, sınav odaklı, gereksiz ayrıntılardan uzak bir kitapla yüz yüzeyız.

Elinizdeki kitap konuları akrostişle anlatan ilk ve tek kitaptır!!!

Peki, nasıl kullanmalıyız?

Her sayfanın ayrıntılı anlatımı YouTube kanalımda mevcuttur. Takıldığınız her nokta için kanalımda alakalı videoyu açıp istediğiniz noktayı dinleyebilirsiniz. Video destekli giderseniz kitabım çok daha faydalı olacaktır. (Oynatma listesinden edebiyat dönemleri, nazım şekilleri vs. başlıklardan alakalı konuyu bulabilirsiniz.)

Özellikle konu anlatımlarındaki akrostişler çok işinize yarayacak. Akrostişlerin hepsi, anlatılan konuyla anlam ilişkisi içindedir. Mesela Ahmet Mithat’ın akrostişi Yazı Makinesi, Namık Kemal’in akrostişi Vatan Şairi gibi.

Bir yazarın binlerce eseri olabilir. Tüm eserleri yazıp milyonlarca eseri ezberleme gereksizliğine, vakit kaybına düşmemeniz için yazarların mutlaka bilmeniz gereken, sorulmuş veya sorulabilir eserlerine yer verdim.

Sınavda çok sık sorulan, sorulma ihtimali her sene hemen hemen %100 olan konular çok daha kapsamlı tutuldu. Hiç sorulmamış dahi olsa konular eksiksiz bir biçimde kitapta yer aldı.

Kısa olaraksı bomba bir kitap var elinizde.

Öyle gereksiz cümleler, boş ayrıntılar yok

Yapacağınız tek şey roman okur gibi kitabımı okumak ve her konuyu video destekli geçmek.

FULL ÇEKMEK İÇİN TÜM ŞARTLAR HAZIR !!!

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu