Zekadan Dehaya Ahmet Maraşlı Mihrabad Yayınları Kitabı PDF indir

Zekadan Dehaya Ahmet Maraşlı Mihrabad Yayınları Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Zekadan Dehaya Ahmet Maraşlı Mihrabad Yayınları Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Zekadan Dehaya Ahmet Maraşlı Mihrabad Yayınları Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Zekadan Dehaya Ahmet Maraşlı Mihrabad Yayınları PDF indirme linki ile Zekadan Dehaya Ahmet Maraşlı Mihrabad Yayınları kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Zekadan Dehaya Ahmet Maraşlı Mihrabad Yayınları Kitap Özeti

“… Eğitim çevrelerinde zekâ, yetenek, kapasite kavramları çoğu zaman yalnızca kelime anlamları düzeyinde kullanılır ve anne babalar, öğretmenler, yöneticiler aracılığıyla hemen her çocuk yahut yetişkin için bu üç parça kumaştan modasına göre eğitimde giydirilen bir gömlek veya kaftan biçilir…

Ahmet Maraşlı, bu geleneksel öğrenme önüne geçerinin geçersizliğini ispatlamak için adeta ‘Her çocuk daha doğrusu her insan öğrenir.’ ilkesinden yola çıkmış. Kitabının her satırında yalnızca düşündüklerini, tasarılarını değil öğrenme sürecinde yaptıklarını ve başardıklarını paylaşıyor. Bu çalışma bir proje değil somut, yalın, anlaşılır sonuçların, duru, yalın anlatımıdır. Yoğun bir çabanın manalı ürünüdür. Kitap bütünde, özel ve özgün uygulamaların cömertçe hiçbir satırına en ufak gizlilik işareti konulmadan dürüstçe sergilendiği bir öğrenme/öğretme kılavuzudur. …”

Zekadan Dehaya Ahmet Maraşlı Mihrabad Yayınları KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu


Yorum yapın