Yeniden İstiklal Bir Milletin Uyanışı Kolektif Mihrabad Yayınları Kitabı PDF indir

Yeniden İstiklal Bir Milletin Uyanışı Kolektif Mihrabad Yayınları Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Yeniden İstiklal Bir Milletin Uyanışı Kolektif Mihrabad Yayınları Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Yeniden İstiklal Bir Milletin Uyanışı Kolektif Mihrabad Yayınları Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Yeniden İstiklal Bir Milletin Uyanışı Kolektif Mihrabad Yayınları PDF indirme linki ile Yeniden İstiklal Bir Milletin Uyanışı Kolektif Mihrabad Yayınları kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Yeniden İstiklal Bir Milletin Uyanışı Kolektif Mihrabad Yayınları Kitap Özeti

Türkiye, 15 Temmuz 2016 tarihinde büyük bir savrulma yaşadı. Ülkenin geleceğine kasteden bu hareketi yalnızca bir ‘darbe’ olarak tanımlamak doğru olmaz. Bu, darbenin ötesinde ülkemizi parçalama ve yok etme hareketiydi. Zira içerideki ihanet grupları ve dışarıdaki ezelî düşmanlarımız şer odağı olarak kenetlenmiş, birleşmişlerdi. Saldırdılar ama başaramadılar, imanlı nesiller aracılığıyla püskürtüldüler.

Ama büyük milletimiz bu ‘hayasız akın’a dur dedi ve istilacılara izin vermedi. İşte o şanlı gecenin, yaşanmış o destanın kitabıdır Yeniden İstiklal. Ömrünü düşünmeye, yazmaya ve eser vermeye adamış tam 41 yazar o gecede yaşadıklarını anlattılar. Hislerini kelimelerine eklediler. Yazarlar ve aydınlar çağlarının tanığıdır. İşte bu yazılar, o tanıklıklerin terennümü, devlet ve millet bütünlüğünün özü, özetidir. Türkiye’de yaşayan halkın son büyük destanının hikâyesi yahut Yeniden İstiklal’i…

Yeniden İstiklal Bir Milletin Uyanışı Kolektif Mihrabad Yayınları KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu


Yorum yapın