Yol Ayrımı (Esir Şehir Üçlemesi 3.Kitap) PDF indir

Yol Ayrımı (Esir Şehir Üçlemesi 3.Kitap) PDF indir, Yol Ayrımı (Esir Şehir Üçlemesi 3.Kitap) kitabı 456 sayfadan oluşmakta ve 13.5 x 21 cm boyutundadır. Yol Ayrımı (Esir Şehir Üçlemesi 3.Kitap) kitabının kapağı ise Karton Kapak özelliğine sahiptir. TÜRKÇE dilinde yazılmış olan Yol Ayrımı (Esir Şehir Üçlemesi 3.Kitap) kitabını 9789752731295 numarasıyla kontrolünü yapabilirsiniz. Yol Ayrımı (Esir Şehir Üçlemesi 3.Kitap) kitabını PDF indir.

Yol Ayrımı (Esir Şehir Üçlemesi 3.Kitap) PDF

Kâmil Bey de Anadolu’da serbesttir artık … Türkiye’yi kuşatan bir “serbest”lik rüzgarı esmeye başlar zamanla. Bu serbestlik, değişen veya değişmiş gibi görünen bireylerin maskelerini birer birer düşürürken, İstanbul’da hayat giderek zorlaşır. Kâmil Bey, senelerdır özlemini duyduğu biricik kızı Ayşe’ye kavuşmaya çalışırken, Kurtuluş Savaşı’nda yüz binlerce insanın kanıyla kurtulan vatan, artık demokrasi mücadelesi vermektedir. Serbest Fırka’nın kuruluşu, Darülfünun’da yaşanan ayaklanmalar, İstanbul sokakları ve tarihin derinliğinde kalan ayrıntılar…

“Yol Ayrımı”, savaştan zaferle çıkmış bir milletin demokrasi yolunda attığı bebek adımlarının izdüşümlerini aktarıyor okura.

Yol Ayrımı (Esir Şehir Üçlemesi 3.Kitap) Özeti

Yol Ayrımı (Esir Şehir Üçlemesi 3.Kitap) Pdf Oku

Yol Ayrımı (Esir Şehir Üçlemesi 3.Kitap) Pdf indir

pdf indirme butonu


Yorum yapın