Yeni Nesil LGS Matematik Soru Bankası (2019 Yeni Müfredat) PDF

Yeni Nesil LGS Matematik Soru Bankası (2019 Yeni Müfredat) PDF indir, Kitap sever takipçilerimiz Yeni Nesil LGS Matematik Soru Bankası (2019 Yeni Müfredat) PDF indir başlığı altında Yeni Nesil LGS Matematik Soru Bankası (2019 Yeni Müfredat) PDF indir kitabını paylaşmaya çalıştık, yazımızın detayında Yeni Nesil LGS Matematik Soru Bankası (2019 Yeni Müfredat) PDF indir PDF indirme linkini bulabilirsiniz.

Yeni Nesil LGS Matematik Soru Bankası (2019 Yeni Müfredat) PDF indir

Milli Eğitim Bakanlığı “2023 Vizyon Belgesi” Yeni Nesil LGS Matematik Soru Bankası (2019 Yeni Müfredat) PDF indir değişikliklerine göre düzenlenmiştir. Görsel zekâyı geliştirici yatay soru, sayısal-sözel mantık ve muhakeme gücünü geliştirici sorularla LGS ve PISA sınavlarına yönelik hazırlanmıştır.

Her şeyin bir hikayesi mevcuttur. İnsanın, hayvanın, eşyanın, yaşamın ve kitabın. Kitabın ve yazarının hikayesi sizin için manalıysa kitaba ihtiyaç hissedersiniz. Doğru Konu’m Yayınları, sınavlarla devam eden yaşamımızdaki liselere giriş sınavınızı manalı başarılarla buluşturabilmek için kuruldu.

“Başarı için doğru konu’mdasınız.” slogan ve gerçeğiyle yayınlarımız hazırlandı. Kitaplarımızla okul detaylarınızi pekiştirirken “kazanım odaklı”, “yaşamın içinden” ve “nitelikli” sorularla LGS’ye en verimli biçimde hazırlanacaksınız.


Unutmayın! Çalışmak, zaferin anahtarıdır.

Yorum yapın