Çiçek Ekspresi PDF indir

Çiçek Ekspresi PDF indir, Kitap sever takipçilerimiz TÜRKÇE sayfalık Kitap Kağıdı boyutunda 120 özelliğine sahip 09.02.2021 numaralı 9786050835892 dilinde yazılmış Çiçek Ekspresi kitabının PDF olarak indirebilirsiniz.

Çiçek Ekspresi PDF

Masalların sonsuza dek yok olduğu bir dünyayı düşünün. Tüm masal kahramanlarının unutulduğu, masal sözcüğünün dahi yok olduğu bir dünya… 
Can, uykudan önce dinlediği her masalı rüyasına taşır. Kimi zaman ejderhalarla savaşan bir şövalye olur, kimi zaman koskocaman devlerle arkadaşlık kurar. Bu kez Can kendini, onu dinlediğimiz bütün masalların oluştuğu yere, Masallar Diyarı’na götüren Çiçek Ekspresi’nde bulur. Nil, Yiğit ve Narin de bu yolculukta ona eşlik eder. Pinokyo, Peter Pan, Rapunzel yahut Nasreddin Hoca ile karşılaşabilecekleri bu diyarda masal kahramanları büyük bir tehlikenin içindedir. Kötülük çiçekleri, masalları değiştirerek mutsuz yeni sonlar hazırlarken Can ve dostları sevgi, cesaret, merhamet ve dürüstlükle onlara karşı durabilecekler mi?
Şimdi Çiçek Ekspresi ile birlikte bu yolculuğa çıkmayı kabul ediyorsan kitabın kapağını aç! Çabuk ol! Masallar Diyarı’na varmak üzereyiz!

Çiçek Ekspresi Özeti

Çiçek Ekspresi PDF Oku

Çiçek Ekspresi PDF indir

pdf indirme butonu


Yorum yapın