E-Kitap

Yaşamdan Günlük Sözcükler Fransızca / Le Mots Quotidienne En Français (500 Sözcük) Kitabı PDF indir

Yaşamdan Günlük Sözcükler Fransızca / Le Mots Quotidienne En Français (500 Sözcük) Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Yaşamdan Günlük Sözcükler Fransızca / Le Mots Quotidienne En Français (500 Sözcük) Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Yaşamdan Günlük Sözcükler Fransızca / Le Mots Quotidienne En Français (500 Sözcük) Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Yaşamdan Günlük Sözcükler Fransızca / Le Mots Quotidienne En Français (500 Sözcük) PDF indirme linki ile Yaşamdan Günlük Sözcükler Fransızca / Le Mots Quotidienne En Français (500 Sözcük) kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Yaşamdan Günlük Sözcükler Fransızca / Le Mots Quotidienne En Français (500 Sözcük) Kitap Özeti

Çocukların Fransızca sözcük dağarcıklarını geliştirmelerini sağlayan renkli ve keyifli bu kitap, günlük yaşamda çok fazla karşılaşılan 500’den fazla basit sözcük içeriyor.

Yaşamdan Günlük Sözcükler-Fransızca, çocukların Fransızcayı keyifli bir biçimde öğrenmelerini sağlayacak nitelikte tasarlandı. Çocukların renkli ve canlı resimlerle sözcükleri eşleştirmesi sağlanarak hem sözcükleri daha kolay öğrenmeleri, hem de öğrendiklerinin hafızlarında daha iyi yer etmesi amaçlandı. Kitabın karşılıklı sayfalarına yayılan her büyük resimde farklı sayıda çeşitli nesne gizli, çocuklar bu nesneleri resim içinde bulmaya çalışırken keyifli saatler geçirecek.

Ayrıca kitabın sonunda kitapta bulunan tüm sözcüklerin Türkçe karşılıklarını gösteren bir de Fransızca -Türkçe sözlük yer alıyor.

Yaşamdan Günlük Sözcükler serisindeki diğer kitaplar:

Almanca

İngilizce

İspanyolca

 

Yaşamdan Günlük Sözcükler Fransızca / Le Mots Quotidienne En Français (500 Sözcük) KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu