E-Kitap

Yarasa Jo Nesbo Kitabı PDF indir

Yarasa Jo Nesbo Doğan Kitap Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Yarasa Jo Nesbo Doğan Kitap Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Yarasa Jo Nesbo Doğan Kitap Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Yarasa Jo Nesbo Doğan Kitap PDF indirme linki ile Yarasa Jo Nesbo Doğan Kitap kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Yarasa Jo Nesbo Doğan Kitap Kitap Özeti

Jo Nesbo’nun ünlü dedektifi Harry Hole’un soluk soluğa ilk macerası. 

Yirmi üç yaşında Norveçli bir kadın Sidney’de ölü bulununca, Oslo Cinayet Masası dedektifi Harry Hole, bu vakayı incelemeye gönderilir. Amacı Sidney polisine elinden geldiğince yardım etmektir ama kesin bir dille işe burnunu sokmaması söylenir. 

Soruşturmaya seyirci kalmaya niyeti olmayan Harry, ekibin baş dedektiflerinden biriyle arkadaşlığını ilerletir ve kendini hadiselerin içinde bulur. Harry katile sıra sıra yaklaştıkça çok tehlikeli bir seri katilin peşine düştüğünü ve aslında soruşturmanın içindekiler dahil hiç kimsenin güvende olmadığını düşünmeye başlar. 

“Seriye harika bir başlangıç.”
 The Sunday Times

Yarasa Jo Nesbo Doğan Kitap KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu