Vakıf’ın Sınırı / Vakıf Dizisi 4 PDF indir

Vakıf’ın Sınırı / Vakıf Dizisi 4 PDF indir, Vakıf’ın Sınırı / Vakıf Dizisi 4 kitabı 9786257650328 sayfadan oluşmakta ve Karton Kapak boyutundadır. Vakıf’ın Sınırı / Vakıf Dizisi 4 kitabının kapağı ise TÜRKÇE özelliğine sahiptir. (The Foundation Novels) Foundation’s Edge dilinde yazılmış olan Vakıf’ın Sınırı / Vakıf Dizisi 4 kitabını 18.03.2021 numarasıyla kontrolünü yapabilirsiniz. Vakıf’ın Sınırı / Vakıf Dizisi 4 kitabını PDF indir.

Vakıf’ın Sınırı / Vakıf Dizisi 4 PDF

Isaac Asimov demek bilimkurgu ve büyük usta demektir.
Vakıf Dizisi demek bilimkurgu ve başyapıt demektir.
Büyük usta Isaac Asimov’u, ölümünün onikinci senesinde, yerleşilmiş on milyonlarca gezegeni kapsayan muazzam Galaktik İmparatorluk’un Roma misali yıkılmasıyla çöken karanlık çağlara karşı bir avuç bilim adamının yılmaz mücadelesini anlattığı başyapıtı Vakıf Dizisi’nin tam ve yeni bir çevirisini yayınlayarak selamlıyoruz.
İki Vakıf arasındaki, ağır bedelleri olan savaş nihayet sona ermiş, Birinci Vakıf’ın bilim adamları savaştan zaferle çıkmıştır. Hari Seldon’un uzun zaman önce bir araya getirdiği, eski uygarlığın yerine yenisini inşa etme planını hayata geçirmek için geri dönmektedirler. Lakin İkinci Vakıf’ın tamamen yerle bir edilmediğine ve hayatta kalan birkaç düşmanın intikam için hazırlık yaptığına dair söylentiler duyulmaya başlar. Vakıf’tan sürülmüş iki kişi “eski bir encümen üyesi ve çelimsiz, yaşlı bir tarihçi” İkinci Vakıf’ın hâlâ ayakta olduğunu gösteren ispatları ve efsanelerdeki Dünya Gezegeni’ni bulmak için yola koyulur.
Bunun yanı sıra, her iki Vakıf’ın da dışında biri “veya bir şey” uğursuz amacına ulaşmak için planlar yapmaktadır. Çok geçmeden, hem Birinci hem de İkinci Vakıf’ın temsilcileri, Gaia adlı gizemli bir gezegene ve bunun yanı sıra evrenin
sonuna doğru dört nala koşmakta olduklarını fark edeceklerdir.

Vakıf’ın Sınırı / Vakıf Dizisi 4 Özeti

Vakıf’ın Sınırı / Vakıf Dizisi 4 Pdf Oku

Vakıf’ın Sınırı / Vakıf Dizisi 4 Pdf indir

pdf indirme butonu


Yorum yapın