Uzayda Dehşet Tora Kitabı PDF indir

Uzayda Dehşet Tora Kitabı PDF

Kitap ismi Uzayda Dehşet Tora olan ve birden çok kitap sever aracılığıyla aranan Uzayda Dehşet Tora kitabını siz kıymetli okurlarımız için PDF dosyası halinde sunmaya çalıştık. Öncelikle

Uzayda Dehşet Tora kitabını PDF indirmeden önce sizlere Uzayda Dehşet Tora kitabı ile ilgili bir kaç bilgi verelim…

Uzayda Dehşet Tora Özet

Uzayda Dehşet Tora kitabının yazarları Peter Randa olan ve 152 sayfalık kitap 1983 senesinde Bilim-Kurgu kategori bölümünde yerini almıştır.

Uzayda Dehşet Tora PDF indir

Uzayda Dehşet Tora kitabını yazımızın alt bölümünden Uzayda Dehşet Tora PDF indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza yahut telefonunuza Uzayda Dehşet Tora kitabını indirebilirsiniz.

Yüreğim çarpıyor bi hayli hızlı bi hayli hızlı.. Prototipin ilk belirtisi olmasın bu sakın? Amblemin bu yapıya ne zaman çizilmiş olduğuna bağlı… Massart’a işaret edip fırlıyorum. Tarr’la birlikte hemen yetişiyorlar.

– Bakın

– Uzay Muhafızlarının amblemi bu.

Yakından inceleyince boynu bükülüyor:

– Ne yazık ki çok yeni.. Sanki daha dün çizilmiş.. Hatta belki de Gelma çizmiştir bunu. Yeniden çarpmaya başlıyor yüreğim. Tarr yanıbaşımda birden kaskatı kesiliyor… Hemen sonra da Massart.. Düşünmeye kalmadan ben de katılaşıyorum… Bir paralizatörden fışkıran buzlu sıvı, tepeden tırnağa donduruyor gövdemi. Bir kementin hızla uzanıp omuzlarımı sardığını görebiliyorum fakat. Ve kendimden geçiyorum.

Uzayda Dehşet Tora Kitabı PDF

pdf indirme butonu


Yorum yapın