E-Kitap

Uçabileceğini Hayal Eden Tavuk Sun-mi Hwang Genç Timaş Kitabı PDF indir

Uçabileceğini Hayal Eden Tavuk Sun-mi Hwang Genç Timaş Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Uçabileceğini Hayal Eden Tavuk Sun-mi Hwang Genç Timaş Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Uçabileceğini Hayal Eden Tavuk Sun-mi Hwang Genç Timaş Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Uçabileceğini Hayal Eden Tavuk Sun-mi Hwang Genç Timaş PDF indirme linki ile Uçabileceğini Hayal Eden Tavuk Sun-mi Hwang Genç Timaş kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Uçabileceğini Hayal Eden Tavuk Sun-mi Hwang Genç Timaş Kitap Özeti

Okuyacağınız bu modern klasik, Filiz adındaki tavuğun öyküsüdür. Filiz artık emir üzerine yumurtlamak ve tüm yumurtalarının pazara satılmaya götürülmesini izlemek istemez. Her Sabah çiftliğin kapısından geleceğine göz atar, özgürce dolaşan hayvanları izler ve vahşi doğaya kaçarak kendisi için bir yumurta yumurtlamanın hayalini kurar.

Özgürlüğü, bireyselliği ve anneliği temel alarak çiftliğin geleneklere sarılı dünyasına başkaldıran, yürekli ve ilham sahibi bir dişi kahramanın hikâyesini anlatan Uçabileceğini Hayal Eden Tavuk, bunun yanı sıra evrensel yankının romanıdır ve dünya çapında milyonlarca okura ulaşmıştır. Tavuk, ördek, horoz, köpek, gelincik gibi hayvan karakterleriyle, Hayvan Çiftliği ve Charlottenin Ağı gibi İngiliz klasiklerini akla getirir. Sun-mi Hwangın günümüz için kaleme aldığı bu fabl, dünya edebiyatı içinde yerini almış unutulmaz bir kişiliğin yolculuğunu anlatır.

Uçabileceğini Hayal Eden Tavuk Sun-mi Hwang Genç Timaş KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu