Ders Kitapları

Tonguç 4.Sınıf Akıl Haritaları Seti Kitabı PDF indir

Tonguç 4.Sınıf Akıl Haritaları Seti Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Tonguç 4.Sınıf Akıl Haritaları Seti Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Tonguç 4.Sınıf Akıl Haritaları Seti Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Tonguç 4.Sınıf Akıl Haritaları Seti PDF indirme linki ile Tonguç 4.Sınıf Akıl Haritaları Seti kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Tonguç 4.Sınıf Akıl Haritaları Seti Kitap Özeti

Nedir bu akıl haritaları? diye sorduğunu duyar gibiyiz. Akıl Haritaları setimiz Türkiye’de bir ilk olma özelliği taşıyor. Bu haritalar ile okul derslerinin tüm konularını tek bir posterde görebileceksin.
Haritalar, bu sene okulda göreceğin derslerle alakalı görseller, kısaltmalar ve konuların temelini içeren özet bilgi notlarını içeriyor. İçerdiği temel ve öz bilgileri bol görselli anlatımlarla destekliyor.
Bunun bunun yanında haritaları senin için keyifli hale getirdik ve bazı bölümlerini gizledik. Bu bölümleri Sticker sayfasından uygun parçalarla senin tamamlaman gerekiyor. Böylelikle puzzle gibi parçaları birleştirirken bunun yanı sıra öğrendiklerin kalıcı hale gelecek! Üstelik her bir ders için özel olarak hazırlanan haritalarını istersen yanında taşıyabilir ve gittiğin her yere götürebilirsin. İstersen de odanın duvarına asarak her an gözünün önünde olmasını sağlayabilirsin!

Tonguç 4.Sınıf Akıl Haritaları Seti KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu