E-Kitap

Damoklesin 100 Kılıcı Ramis Manav Agapi Yayınları Kitabı PDF indir

Damoklesin 100 Kılıcı Ramis Manav Agapi Yayınları Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Damoklesin 100 Kılıcı Ramis Manav Agapi Yayınları Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Damoklesin 100 Kılıcı Ramis Manav Agapi Yayınları Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Damoklesin 100 Kılıcı Ramis Manav Agapi Yayınları PDF indirme linki ile Damoklesin 100 Kılıcı Ramis Manav Agapi Yayınları kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Damoklesin 100 Kılıcı Ramis Manav Agapi Yayınları Kitap Özeti

Çivisi çıkmış bir dünyanın çivisini tekrar yerine takmak; Hayır, Damokles’in 100 Kılıcı tam anlamıyla bu değil.

Çıkan çiviyi değişik bir noktadan çakıyor Deniz. Egemen güçlerle âdeta alay ederek, hayalini kurduğu dünyayı gerçekleştirme olanağını yakalayan bir Anadolu insanının öyküsü Damokles’in 100 Kılıcı. Hikâyenin içinde kendinize de rastlarsanız hiç şaşırmayın, gülümseyin ve başlayın okumaya…

Sonsuz enerjiyi bulmuştu Deniz. Sonsuz enerjiyi bulmak demek, dünyanın tüm dengesini yerinden oynatmak, kendini süper güç olarak tanımlayan ülkelerin güçlerini ellerinden almak demekti. Deniz ne yaptığının farkındaydı. Bu mücadelenin, ticari kargaşadan, ülkeler arası süper güçlerle mücadeleye dek uzanacağının bilincindeydi. Hiçbir yakıt kullanmadan günlerce, haftalarca hatta aylarca havada kalabilen, hiçbir aygıtta görülmemiş manevra kabiliyetine sahip Kılıç ve Pegalar’la, hayalini kurmuş olduğu ütopyayı her şeye rağmen gerçeğe çevirirken, bağımsızlık sevdalısı bireylerin sokaklara dökülerek zafer şarkıları söylemelerine neden olacaktı.

Damoklesin 100 Kılıcı Ramis Manav Agapi Yayınları KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu