E-Kitap

Tesadüf Hüseyin Rahmi Gürpınar Kitabı PDF indir

Tesadüf Hüseyin Rahmi Gürpınar Maviçatı Yayınları Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Tesadüf Hüseyin Rahmi Gürpınar Maviçatı Yayınları Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Tesadüf Hüseyin Rahmi Gürpınar Maviçatı Yayınları Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Tesadüf Hüseyin Rahmi Gürpınar Maviçatı Yayınları PDF indirme linki ile Tesadüf Hüseyin Rahmi Gürpınar Maviçatı Yayınları kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Tesadüf Hüseyin Rahmi Gürpınar Maviçatı Yayınları Kitap Özeti

Nefise Hanım: Hoca adı altında büyücülük yapan bireylerin inançlarından menfaat sağlayan, dalkavuk bir karakter.

Gülsüm Hanım: Kocasını başka bir kadına kaptırma fikriyle Nefise Hanım’dan yardım uman ve dolandırılan bahtsız eş.

Saibe Hanım: Kocasını bir aşüfteye kaptıran, dolandırıcılığı meydana geldiği için isim değiştiren Nefise Hanımdan Çardaklı Bakıcıya o da medet umar.

Şöhret Hanım (Hafifmeşrep): Mail Bey (Saibe Hanımın kocası), Şöhret Hanımında kocası olur ve Şöhret Hanım eş olarak Saibe Hanımdan sonra Ikinci sıraya yerleşir.

Mail Bey ve Hayati Bey… Karakterleri içinde 19. yyın sonlarına doğru yaşanan, falcıdan medet uman kadınları, karı-koca ilişkilerini, haytaları, delikanlıları, mafyavari insanları, bol dedikodulu, bol yalanlı, sohbetleri… Hüseyin Rahmi Gürpınarın özgün lisanından çok uzaklaşmadan, ufak dokunuşlarla anlam kolaylığına çevrilmesiyle keyifli bir macerayı anlatıyor.

Tesadüf Hüseyin Rahmi Gürpınar Maviçatı Yayınları KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu