E-Kitap

Sanatta ve Günlük Yaşamda İletişim Çatışmaları ve Empati Üstün Dökmen Kitabı PDF indir

Sanatta ve Günlük Yaşamda İletişim Çatışmaları ve Empati Üstün Dökmen Remzi Kitabevi Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Sanatta ve Günlük Yaşamda İletişim Çatışmaları ve Empati Üstün Dökmen Remzi Kitabevi Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Sanatta ve Günlük Yaşamda İletişim Çatışmaları ve Empati Üstün Dökmen Remzi Kitabevi Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Sanatta ve Günlük Yaşamda İletişim Çatışmaları ve Empati Üstün Dökmen Remzi Kitabevi PDF indirme linki ile Sanatta ve Günlük Yaşamda İletişim Çatışmaları ve Empati Üstün Dökmen Remzi Kitabevi kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Sanatta ve Günlük Yaşamda İletişim Çatışmaları ve Empati Üstün Dökmen Remzi Kitabevi Kitap Özeti

Bu kitapta ilk kez bireylerarası iletişimle alakalı bazı bilgiler veriliyor. Bu bilgiler, hem çocukların eğitiminde yararlı olabilir, hem de ailede, işyerinde ve benzeri mekanlarda görülen çatışmaların çözümüne ışık tutabilir.

Ayrıca, geleneksel kültürümüze ve bugünkü yaşam şekilimize yeni bir bakış açısıyla bakılarak bir iddia ortaya atılıyor. Bu iddiayı test etmek maksadıyla çeşitli kültür ürünlerimiz, özellikle edebiyatımıza ve sanat tarihimize ilişkin ürünler psikolojik açıdan inceleniyor. Bunun yanı sıra Prof. Dökmen iletişim çatışmaları ve empati ile alakalı yeni kuramsal modeller ve sınıflamalar geliştiriyor.

Tüm bu yönleriyle kitap, hem psikolojiye ilgi duyanlara hem de edebiyata ve sanat tarihine değişik bir bakış açısıyla yaklaşmak isteyenlere enteresan bilgiler sunuyor.

Sanatta ve Günlük Yaşamda İletişim Çatışmaları ve Empati Üstün Dökmen Remzi Kitabevi KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu