E-Kitap

Tepedeki Kovuk Ruth Frances Long Agapi Yayınları Kitabı PDF indir

Tepedeki Kovuk Ruth Frances Long Agapi Yayınları Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Tepedeki Kovuk Ruth Frances Long Agapi Yayınları Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Tepedeki Kovuk Ruth Frances Long Agapi Yayınları Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Tepedeki Kovuk Ruth Frances Long Agapi Yayınları PDF indirme linki ile Tepedeki Kovuk Ruth Frances Long Agapi Yayınları kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Tepedeki Kovuk Ruth Frances Long Agapi Yayınları Kitap Özeti

Antik ve yasaklı bir güç serbest kaldığında, yeni edindiği güçlere alışmaya çalışan Izzy, Dublin’i ve Peri âlemi olan Dubh Linn’i bir savaşın içine sürüklenmekten korumak zorundadır. Ama Peri savaşçısı ve pek de eski olmayan sevgilisi Jinx’i kurban etmeyi reddettiğinde, hayatlarını kabusa çevirecek olaylar zincirini başlatır ve şuana dekki en büyük meydan okumayla yüz yüze kalır.

En derin ve en karanlık Kovuk’ta bir Ölüm Meleği beklemektedir ve yardım etmek için isteyeceği bedel çok yüksek olabilir…

“Mükemmel bir fantastik kurgu, enteresan ama hatırlanabilir karakterler, inanılabilir ortamlara yerleştirilmiş hayatlar… Hikâye bütünüyle gerilim dolu ve enteresan bir sonla birlikte heyecan verici.”

Irish Examiner

“Harika ve müthiş biçimde romantik… Lirik bir anlatım, bununla birlikte bi hayli hayalperest ve betimleyici anlatımıyla yaratıkları ve insanları anında gerçek kılıyor ve sihirle parlatıyor.”

Booklist

Tepedeki Kovuk Ruth Frances Long Agapi Yayınları KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu