Duygularımız ve Davranışlarımız -Korkma, Derin Bir Nefes Al Sue Graves Almidilli Kitabı PDF indir

Duygularımız ve Davranışlarımız -Korkma, Derin Bir Nefes Al Sue Graves Almidilli Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Duygularımız ve Davranışlarımız -Korkma, Derin Bir Nefes Al Sue Graves Almidilli Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Duygularımız ve Davranışlarımız -Korkma, Derin Bir Nefes Al Sue Graves Almidilli Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Duygularımız ve Davranışlarımız -Korkma, Derin Bir Nefes Al Sue Graves Almidilli PDF indirme linki ile Duygularımız ve Davranışlarımız -Korkma, Derin Bir Nefes Al Sue Graves Almidilli kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Duygularımız ve Davranışlarımız -Korkma, Derin Bir Nefes Al Sue Graves Almidilli Kitap Özeti

Korkma, Derin Bir Nefes Al
Cesur Olmayı Öğreten Kitap

Josh’un yıl sonu okul gösterisinde bir rolü var, ama sahneye çıkmak istemiyor çünkü bireylerin ona bakmasından çekiniyor. Öğretmeni Bayan Button cesur olması hususunda ona yardım edebilecek mi?

Bu hikâye, çocukları cesur olup korkuları yenmek ile ilgili düşünmeye sevk ediyor. Kitabın sonundaki iki sayfalık sözsüz hikâye bölümü, çocukların endişe ve korkuların nasıl aşılacağı ile ilgili yeni bir hikâye oluşturmalarını sağlayarak, onların konuşma ve dinleme becerilerini geliştiriyor. Kitapta bunun bunun yanında ebeveynlere ve eğitimcilere, çocukları bu kitabı okurken öte yandan da onların konuyu daha iyi kavrayıp fikir yürütmelerini teşvik edecek bir sohbet başlatmak için öneriler yer alıyor.

Çocukların duygu ve davranışları ile alakalı farkındalıklarını geliştirecek, eğitici ve keyifli bir kitap!

Duygularımız ve Davranışlarımız -Korkma, Derin Bir Nefes Al Sue Graves Almidilli KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu


Yorum yapın