E-Kitap

Tatlı Tesadüf Julie James Kitabı PDF indir

Tatlı Tesadüf Julie James Ephesus Yayınları Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Tatlı Tesadüf Julie James Ephesus Yayınları Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Tatlı Tesadüf Julie James Ephesus Yayınları Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Tatlı Tesadüf Julie James Ephesus Yayınları PDF indirme linki ile Tatlı Tesadüf Julie James Ephesus Yayınları kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Tatlı Tesadüf Julie James Ephesus Yayınları Kitap Özeti

“Muhteşem bir romantik komedi. Rylann ve Kyle’ın içindeki kimya olağanüstü! Tatlı Tesadüf muhakkak sinemaya taşınmalı.”

– RT Book Reviews

“Kesinlikle Julie James’in şuana dekki en iyi kitabı Tatlı Tesadüf. Hem sürükleyici, hem duygusal hem de alabildiğine keyifli!”

– Romance Junkies

“Julie James’in en keyifli kitabı Tatlı Tesadüf olabilir. Zekice ve çok gülünç.”

– Smexy Books

Twitter’ı çökerttiğinden dolayı cezaevine götürülen, milyon dolarlık bir servetin vârisi Kyle Rhodes özgürlüğüne kavuşmuş olsa da, hapishanede yaşanan bir olay için kendisinden tanıklık yapması istenmektedir. Bu davaya bakmak için görevlendirilen kişi ise, Kyle’ın bir türlü unutamadığı, güzeller güzeli Rylann Pierce’dan başkası değildir. Dokuz yıl önceki ilk randevularında Kyle aracılığıyla ekilen Rylann da bu tesadüfe en az Kyle kadar şaşırır. Ve ikili çok geçmeden kendilerini gülünç, tekinsiz ve alabildiğine heyecanlı bir sürecin içinde bulur.

New York Times çok satanı Julie James, Şeytan Tüyü ve Yakın Mesafe gibi mizahla polisiyeyi ustalıkla harmanladığı keyifli romanlardan bir araya gelen serisini, Tatlı Tesadüf’le son sürat sürdüriyor.

Tatlı Tesadüf Julie James Ephesus Yayınları KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu