E-Kitap

İktisatçılar ve İnsanlar Kitabı PDF indir

İktisatçılar ve İnsanlar Kitabı PDF

Kitap ismi İktisatçılar ve İnsanlar olan ve birden çok kitap sever aracılığıyla aranan İktisatçılar ve İnsanlar kitabını siz kıymetli okurlarımız için PDF dosyası halinde sunmaya çalıştık. Öncelikle

İktisatçılar ve İnsanlar kitabını PDF indirmeden önce sizlere İktisatçılar ve İnsanlar kitabı ile ilgili bir kaç bilgi verelim…

İktisatçılar ve İnsanlar Özet

İktisatçılar ve İnsanlar kitabının yazarları Ayşe Buğra olan ve 407 sayfalık kitap 2013 senesinde Araştırma-İnceleme kategori bölümünde yerini almıştır.

İktisatçılar ve İnsanlar PDF indir

İktisatçılar ve İnsanlar kitabını yazımızın alt bölümünden İktisatçılar ve İnsanlar PDF indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza yahut telefonunuza İktisatçılar ve İnsanlar kitabını indirebilirsiniz.

İktisat kuramlarıyla gerçek hayat içindeki kopukluk, gerçek yaşamın bireylerini, “insanlar”ı nasıl etkiliyor? İktisatta yöntem veya yöntemler ne olmalı ki, iktisat krizleriyle insanî krizlerin paralel seyri engellenebilsin? Ekonomik aklın çok şeye egemen olduğu, yaşamın merkezine yerleştiği bir zamanda, iktisattaki yöntem tartışmalarına “insan”ı unutmadan gerçekleştirilen bir katılım, çok yönlü bir araştırma.

İktisatçılar ve İnsanlar Kitabı PDF

pdf indirme butonu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu