Aşk Kitapları

Tatlı Kaçamak Bakery Sisters Serisi 2 PDF indir

Tatlı Kaçamak Bakery Sisters Serisi 2 Kitabı PDF

Kitap ismi Tatlı Kaçamak Bakery Sisters Serisi 2 olan ve birden çok kitap sever aracılığıyla aranan Tatlı Kaçamak Bakery Sisters Serisi 2 kitabını siz kıymetli okurlarımız için PDF dosyası halinde sunmaya çalıştık. Öncelikle

Tatlı Kaçamak Bakery Sisters Serisi 2 kitabını PDF indirmeden önce sizlere Tatlı Kaçamak Bakery Sisters Serisi 2 kitabı ile ilgili bir kaç bilgi verelim…

Tatlı Kaçamak Bakery Sisters Serisi 2 Özet

Tatlı Kaçamak Bakery Sisters Serisi 2 kitabının yazarları Susan Mallery olan ve 320 sayfalık kitap 2016 senesinde Aşk kategori bölümünde yerini almıştır.

Tatlı Kaçamak Bakery Sisters Serisi 2 PDF indir

Tatlı Kaçamak Bakery Sisters Serisi 2 kitabını yazımızın alt bölümünden Tatlı Kaçamak Bakery Sisters Serisi 2 PDF indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza yahut telefonunuza Tatlı Kaçamak Bakery Sisters Serisi 2 kitabını indirebilirsiniz.

TATLI KAÇAMAK
En Tatlı Hayat Bile Aşk Olmadan Sıkıcıdır!
Nicole Keyes’i kısaca “Bayan Sorumluluk” olarak tanımlayabilirsiniz. Neticede çoğu insan onun gibi hem aile pastanesini işletip hem de kardeşini büyütmek için kendi yaşamını yaşamaktan vazgeçmez. Lakin ikiz kardeşi mutlu bir evlilik yapan, kız kardeşiyse giderek fettan bir güzele dönüşen süper güvenilir Nicole, başkalarının gereksinimlerini kendininkilerin önüne koymaktan bıkmaya başlamıştır.
İşte, tam da bu noktada yaşamına Hawk girer. Eski bir Amerikan futbolu yıldızı olan genç adam, Nicole’e özlemini duyduğu özgürlüğü tattırır. Hawk gözleri kapalıyken bile genç kadının dizlerinin bağını çözebilecek biridir ama Nicole onu, kalbini kırabileceği kadar yakınına sokmaya isteksizdir. Nicole ve Hawk korku ve tereddütlerini aşıp aşkı bulabilecek midir?

“Mallery, insanın içini ısıtan bu romanda tüm dünyaya kızgın bir kadının yaşamı kabullenmesi, hatta arada bir sevmeyi öğrenmesini, aile bağları ve Nicole’ün karmaşık ilişkileri üzerinden ortaya koyuyor.”
Shelley Mosley

Tatlı Kaçamak Bakery Sisters Serisi 2 Kitabı PDF

pdf indirme butonu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu