İmkansız Aşk Kitabı PDF indir

İmkansız Aşk Kitabı PDF

Kitap ismi İmkansız Aşk olan ve birden çok kitap sever aracılığıyla aranan İmkansız Aşk kitabını siz kıymetli okurlarımız için PDF dosyası halinde sunmaya çalıştık. Öncelikle İmkansız Aşk kitabını PDF indirmeden önce sizlere İmkansız Aşk kitabı ile ilgili bir kaç bilgi verelim…

İmkansız Aşk Özet

İmkansız Aşk kitabının yazarları Hasan Öztoprak olan ve 174 sayfalık kitap 2012 senesinde Aşk kategori bölümünde yerini almıştır.

İmkansız Aşk PDF indir

İmkansız Aşk kitabını yazımızın alt bölümünden İmkansız Aşk PDF indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza yahut telefonunuza İmkansız Aşk kitabını indirebilirsiniz.

İmkansız Aşk, Türk edebiyatında bir ilk. Hiçbir kitap ve yazarı okurunun sıcak ve sadık gölgesinin yokluğuna bu kadar uzun zaman dayanamadı. İmkansız Aşk ilk yayımlandığında (2003) bir anda 7 baskıya erişerek fenomen halini aldı. Aradan geçen onca yıl bu eserin mazisini bile bir romana çevirdi adeta. Türk edebiyatından bir “İmkansız Aşk” geçti adeta. Neredeyse on yıl sonra bu kitabı yeniden yayınlarken, ardında günümüze kadar günlük yaşamımızın televizyondan müziğe kadar bitçok ortamında yol açtığı, ilham verdiği eserleri yahutyınları da hatırlatmakta yarar göze çarpıyor. Efsane aşk, efsane roman “İmkansız Aşk” işte geri döndü. Artık onun bütün zevklerini tatma, yeniden okuma ve aşkı anlama zamanı…

“Hayır, bu aşk olamaz, yalnızca aşk olamaz. Aşkın üzerinde bir şey olmalı; halen tanımlanmamış, adı konulmamış bir şey. Sevdiğim bir çok insandan günlerce, aylarca uzak kaldığım oldu, bu denli bir özlem büyümemişti içimde. Ondan ayrıldığım günden bu yana midemin ortasında oturan bir kütle her gün beni büyüye büyüye kuşattı. Aklımdan bir an, bir saniye bile çıkmıyor, onu deli gibi düşünüyorum. Ona bir şey olacak korkusu öyle bir yapıştı ki, ne yapsam kurtulamıyorum bu korkudan.”

Öztoprak’ın İmkânsız Aşk kitabı, bu tutkulu hastalığı (ilişki bağımlılığı), tek başına ve aşağı yukarı eksiksiz olarak sergilemektedir.

Prof. Dr. Ahmet Çelikkol, Ünlem Sanat Dergisi, Nisan 2004

İmkansız Aşk Kitabı PDF

pdf indirme butonu


Yorum yapın