Taş Çorbası PDF indir

Taş Çorbası PDF indir, Taş Çorbası kitabı TÜRKÇE sayfadan oluşmakta ve 1. Hm. Kağıt boyutundadır. Taş Çorbası kitabının kapağı ise 40 özelliğine sahiptir. 9786257782241 dilinde yazılmış olan Taş Çorbası kitabını 15.02.2021 numarasıyla kontrolünü yapabilirsiniz. Taş Çorbası kitabını PDF indir.

Taş Çorbası PDF

Bahçelerinden bereket taşan bir köy vardı. Lakin bu köyde her evin etrafı kalın duvarlarla çevriliydi, kimse paylaşmayı bilmezdi. Derken köye bir gezgin geldi. Cebinden bir taş çıkardı, meydanda ateş yaktı, başladı çorbasını pişirmeye. Köylüler ağır ağır toplandılar kazanın başına, lezzet kattılar çorbaya…
 
Judith Malika Liberman “Şarkılı Masallar” serisinde geleneksel masalları yeniden yorumluyor. Çok bi hayli beğeni alan Önce Hayal’in ardından Taş Çorbası’nı da Liberman’ın anlatımı ve şarkıları ile YouTube ve SoundCloud platformlarından dinleyebilir, böylece masal anlatımı hususunda rehberliğinden ilham alabilirsiniz. Bunun için kitabın arka kapağında bulunan karekodu telefon veya tabletinize okutmanız yeterli.
Zeynep Özatalay’ın fotoğrafları ise kitaba eşsiz bir canlılık ve neşe katıyor.

Taş Çorbası Özeti

Taş Çorbası Pdf Oku

Taş Çorbası Pdf indir

pdf indirme butonu


Yorum yapın