Son Söz / Gerçek Tıp Dersleri Cilt 1 PDF indir

Son Söz / Gerçek Tıp Dersleri Cilt 1 PDF indir, Kitap sever takipçilerimiz 256 sayfalık 13.5 x 21 cm boyutunda Karton Kapak özelliğine sahip 9786056700811 numaralı TÜRKÇE dilinde yazılmış Son Söz / Gerçek Tıp Dersleri Cilt 1 kitabının PDF olarak indirebilirsiniz.

Son Söz / Gerçek Tıp Dersleri Cilt 1 PDF

Bu eser 2 ciltlik eserin 1. cildidir.
Bu kitaptaki dersler 2012 senesinde NHI Doğal Sağlık Enstitüsü aracılığıyla videoya elde edilen fotoğrafların transkripte edilmiş hali olup Aidin Salih’in vefatından sonra hazırlanmıştır.

Günümüzde modern tıbbın imkânları çoğaldı ama hastalıklar da aynı biçimde çoğaldı ve yaygınlaştı.
Hiçbir hastalığın gerçek nedenini bilmeyen modern tıp, birtakım hastalık belirtilerine isim verip teşhis koyarak deneme yanılma metotlarıyle tedavi etmeye çalışmaktadır.
Çünkü sebebi bilinmeyen bir hastalığın nasıl tedavi edileceği imkânsızdır.

Bugünkü fen bilimlerini düşündüğünüzde mekanik fizik, elektromanyetik fizik ve sair ile ilgili kalın kalın kitaplar mevcut olduğunu görürsünüz.
Şimdi ise sibernetik tıp çıktı ve fizik kanunlarının tümü, kimya kanunlarınında %70’i iptal oldu. Hani o bildiklerinize ne oldu?
Hepsi seraptan ibarettir.

Bundan dolayı Cenab-ı Hak, kitapta bizim için farzları açıkladı. Peygamberimiz (sav) de bütün sünnetleri gösterdi.
Artık bizim için inanacak başka birşey yoktur.

Cenab-ı Hak Al-i İmran suresi 160. ayette “Allah yardım ederse size galip gelecek kimse yoktur. Eğer sizi bırakıverirse O’ndan sonra size kim yardım eder? Mü’minler fakat Allah’a dayanıp güvensinler.” demektedir.

Bu son noktadır, başka da hiçbir şey yoktur.

Son Söz / Gerçek Tıp Dersleri Cilt 1 Özeti

Son Söz / Gerçek Tıp Dersleri Cilt 1 PDF Oku

Son Söz / Gerçek Tıp Dersleri Cilt 1 PDF indir

pdf indirme butonu


Yorum yapın