Sahte Balayı PDF indir

Sahte Balayı PDF indir, Sahte Balayı kitabı 9786257973373 sayfadan oluşmakta ve Karton Kapak boyutundadır. Sahte Balayı kitabının kapağı ise TÜRKÇE özelliğine sahiptir. The Unhoneymooners dilinde yazılmış olan Sahte Balayı kitabını 01.07.2021 numarasıyla kontrolünü yapabilirsiniz. Sahte Balayı kitabını PDF indir.

Sahte Balayı PDF

“Mutlaka Okunmalı” Seçkisi
TODAY, Us Weekly
BustleBuzzFeedGoodreadsEntertainment WeeklyPublishers WeeklySouthern Living, Book Riot, Woman’s Day ve Toronto Star
 
İki düşman kendilerini romantik bir balayında bulunca her şey olabilir – aşk bile…
 
Olive Torres ikizlerin şanssız olanıydı. Kardeşi Ami ise daima kazanırdı ve hatta hayallerinin erkeğiyle evleneceği düğününü, gelinliğini, balayını bile bedavaya getirmeyi başarmıştı. Evini ve işini kaybedip dibe vurmuş Olive ise tüm düğünü sağdıç (ve en büyük düşmanı) Ethan Thomas’la geçirmek zorundaydı.
 
Lakin düğündeki herkes –Olive ve Ethan hariç– korkunç bir gıda zehirlenmesi yüzünden hastanelik olunca Hawaii’de her şey dahil (bedava) balayı tatilini kaçırmamak için ateşkes imzaladılar. On gün boyunca birbirlerini olabildiği kadar az görmeye kararlılardı ama Olive her zamanki şanssızlığıyla müstakbel patronuyla karşılaşınca tüm planları altüst oldu.
 
Yeni evli numarası yapmak onları bi hayli fazla yakınlaştıracak ve düşmanlıklarının ardındaki nedenler birer birer ortaya çıkacaktı.
 
“Kahkaha atmadan duramayacaksınız. Tam da Sally Thorne hayranlarına göre.” Booklist
 
“Kaçırılmaması gereken sıcak bir yaz hikâyesi.” Library Journal (starred review)
 
“Romantik komedilerin vazgeçilmez konuları –nefretten doğan aşk, evlilik numarası, hatta boy farkı– olağanüstü bir biçimde harmanlanmış ve ortaya her kelimesine bayılacağınız bir roman çıkmış.” Publishers Weekly (starred review)
 
“Bu düşman âşıklar bize hayattaki en güzel şeylerin her şey dahil ve iade edilemez oldukları kadar bedava da olduklarını ispatlıyorlar.” Kirkus (starred review)
 
“Sivri dilli ve gülünç diyaloglar aracılığıyla her sayfasında kahkahalara boğulacaksınız.” Helen Hoang
 
“Yanaklarınız ağrıyana kadar gülmek istiyorsanız doğru kitabı seçtiniz.” Jasmine Guillory

Sahte Balayı Özeti

Sahte Balayı Pdf Oku

Sahte Balayı Pdf indir

pdf indirme butonu


Yorum yapın