İşte Tanrılar PDF indir

İşte Tanrılar PDF indir, İşte Tanrılar kitabı 9786257650724 sayfadan oluşmakta ve Karton Kapak boyutundadır. İşte Tanrılar kitabının kapağı ise TÜRKÇE özelliğine sahiptir. The Gods Themselves dilinde yazılmış olan İşte Tanrılar kitabını 20.05.2021 numarasıyla kontrolünü yapabilirsiniz. İşte Tanrılar kitabını PDF indir.

İşte Tanrılar PDF

“Paralel evrenden enerji transferi ve sıradışı uzaylılar içeren fazla katmanlı bir hikâye. Asimov’un yazdığı en iyi tekil eser.” 
–The Encyclopedia of Science Fiction

Hugo En İyi Roman Ödülü / Nebula En İyi Roman Ödülü / Locus En İyi Roman Ödülü
 
“TARİHTE MUTLU SONLAR DEĞİL, AŞILACAK KRİZ ANLARI VARDIR.”
 
Isaac Asimov, bilimin içinden gelip bilimkurguda devrim yapan, bilimkurgunun üç büyük ustasından biri. İşte Tanrılar ise Asimov’un bağımsız bilimkurgu romanlarının zirvesi, yazarın kendi tabiriyle “bilimkurgudaki en iyi uzaylı tasvirini barındıran, bunun bunun yanında yazıp yazabileceğim en iyi metin.”
 
Yirmi ikinci yüzyıl. Dünya, Elektron Pompası’nın icadıyla sınırsız ve bedava enerjiye ulaşmış durumda. İnsanlığın hayallerini gerçekleştirmesi ve gelişmesinin önünde hemen hemen hiç engel yok. Bu başarının arkasında ise Dünya ile kendi paralel evrenleri arasında madde değişimi yapabilen uzaylılar var.
 
Her ne kadar bedava olsa da bu enerji bedelden yoksun değil. Ne bireylerin ne de uzaylıların öngörebildiği bir felaket yakında zamanda: Güneş’in ve Dünya’nın tümüyle yıkımı.
 
Bu felaketin farkında olan yalnızca birkaç kişi var: Dünyalı bir sürgün biliminsanı, ölen bir gezegende yaşayan asi bir uzaylı, Ay’da doğmuş ve geleceğe dair tutarlı tahminleri olan bir Sezgici. Onların dile getirdiklerine inanan kimse olmasa da evrenlerin kurtuluşu bu üçlünün ellerinde.
 
İşte Tanrılar, çabaları nafile olmayanların kitabı.
 
 

İşte Tanrılar Özeti

İşte Tanrılar Pdf Oku

İşte Tanrılar Pdf indir

pdf indirme butonu


Yorum yapın