Resimli Adam Kitabı PDF indir

Resimli Adam Kitabı PDF

Kitap ismi Resimli Adam olan ve birden çok kitap sever aracılığıyla aranan Resimli Adam kitabını siz kıymetli okurlarımız için PDF dosyası halinde sunmaya çalıştık. Öncelikle

Resimli Adam kitabını PDF indirmeden önce sizlere Resimli Adam kitabı ile ilgili bir kaç bilgi verelim…

Resimli Adam Özet

Resimli Adam kitabının yazarları Ray Bradbury olan ve 344 sayfalık kitap 2012 senesinde Bilim-Kurgu kategori bölümünde yerini almıştır.

Resimli Adam PDF indir

Resimli Adam kitabını yazımızın alt bölümünden Resimli Adam PDF indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza yahut telefonunuza Resimli Adam kitabını indirebilirsiniz.

“Her resim ufak birer hikâyedir. Onları seyredersen birkaç dakika içinde sana bir öykü anlatırlar.”

Resimli Adam’ın vücudundan yansıyan, hepsi birbirinden etkileyici on sekiz öykü… Ray Bradbury’den eleştiren, düşündüren ve dehşete azaltan bir bilimkurgu klasiği… Mars Yıllıkları’ndan hemen sonra, Fahrenheit 451’den bir süre önce yayımlanan bu kitap, Bradbury külliyatının en mühim eserlerinden biri.

Ölümden inançlara, nükleer savaştan ırkçılığa, dünyanın sonundan uzaydaki yalnızlığımıza kadar insanlığa dair bir çok konuya değinen Bradbury, hayallerimizle hakikatin yüz yüze geldiği, modern bireyin psikolojisine ve teknolojik ilerlemenin karanlık yanına ışık tutan öyküleriyle bize yine bizi anlatıyor.

Resimli Adam Kitabı PDF

pdf indirme butonu

Yorum yapın