Pat Karikatür Okulu PDF indir

Pat Karikatür Okulu PDF indir, Pat Karikatür Okulu kitabı 96 sayfadan oluşmakta ve 13 x 19.5 cm boyutundadır. Pat Karikatür Okulu kitabının kapağı ise Karton Kapak özelliğine sahiptir. TÜRKÇE dilinde yazılmış olan Pat Karikatür Okulu kitabını 9789944717519 numarasıyla kontrolünü yapabilirsiniz. Pat Karikatür Okulu kitabını PDF indir.

Pat Karikatür Okulu PDF

Her çocuk kendini çizerek ifade etmeyi deneyebilir. Behiç Ak’ın yeni gülümseten öyküsünde sürpriz bir davet saklı!

Sayısız ödülün sahibi, çok yönlü sanatçı, yazar Behiç Ak, çocuklar için yazdığı altıncı “gülümseten öykü”sünde, isimlere ve görünüşe verdiğimiz öneme gözleri üstüne topluyor. Dilin sosyal yönünü ve sözcüklerin kökeninin nelere dayanabileceğini neşeli bir öyküyle canlandırıyor. Çocukların hayalleri, korkuları ve beklentileri üzerine hem gülümseten hem de düşündüren Ak, okul, arkadaşlık ve sorunlarla baş etme gibi konuları etkili bir anlatımla işliyor. Yazarın özgün desenleriyle zenginleşen renkli kitabın, çocuklar için özgün bir de daveti var. Kitabın sonunda yer verilen ÇizeYaza Öyküler, Behiç Ak’ın ufak okurlarını kendilerini çizeyaza ifade etmeye davet eden yaratıcı bir proje.

Aydın’ın yeni sınıfında herkesin bir takma adı vardı. Hiç normal davranamayan Tuhaf, burnu kocaman Patates, atakelimelerini bile tersyüz eden Ters, etrafındaki her şeyi kendine çeken Karadelik, sürekli olarak saati soran Saat Kaç ve öbürleri… Sadece öğrencilere değil, sınıflara, koridorlara, hatta tuvaletlere de ad takılmıştı. Kendisine ad takılmasından hiç hoşlanmayan Aydın, enteresan sıra arkadaşı Patates’in çizdiği “Patates’in Maceraları” adlı karikatürler aracılığıyla, sınıf dostlarını anlamaya başladı. Patates’in beklenmedik bir karar vermek zorunda kalması, sınıfı karıştıracaktı…

Pat Karikatür Okulu Özeti

Pat Karikatür Okulu Pdf Oku

Pat Karikatür Okulu Pdf indir

pdf indirme butonu


Yorum yapın