Ders Kitapları

Paragraf Soru Avı 101 Soru 101 Çözüm PDF

Paragraf Soru Avı 101 Soru 101 Çözüm PDF indir, Kitap sever takipçilerimiz Paragraf Soru Avı 101 Soru 101 Çözüm PDF indir başlığı altında Paragraf Soru Avı 101 Soru 101 Çözüm PDF indir kitabını paylaşmaya çalıştık, yazımızın detayında Paragraf Soru Avı 101 Soru 101 Çözüm PDF indir PDF indirme linkini bulabilirsiniz.

Paragraf Soru Avı 101 Soru 101 Çözüm PDF indir

Bu kitap, Paragraf Soru Avı 101 Soru 101 Çözüm PDF indir size şu ana kadar yazılmış ve yazılacak ne kadar paragraf soru tarzı varsa hepsinı sunma özelliğine sahip. Kitapta tam anlamıyla “22 farklı paragraf soru tarzı” yer alıyor. Doğal olarak kitap bitiminde görmediğiniz soru tarzı ve taktiği kalmıyor. Buradaki en mühim ayrıntı ise her çözümde taktiklerin yer alıyor olması. Her soru için ayrı ayrı geniş bir şekilde çözüm ve taktik anlatımı da sunuluyor.

Kitap bitince göreceğiniz her paragraf sorusu için bir düşüncesiniz olacak ve hiçbir soru yabancı gelmeyecek. Özellikle de ÖSYM’nin çok sık sorduğu soru tarzlarında iyice ustalaşmış olacaksınız. İçiniz çok rahat olsun. Anlattığım tüm taktikleri, ÖSYM’nin sorularında ve sınav tadında yazılmış her soruda rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Burada tüm mesele bol bol uygulama yapmış olmanız.

Paragraf Soru Avı ve öncedenki kitaplarımda çok ama çok ciddi emek veren, geceleri uyku nedir asla bilmeyen, ciddi anlamda çalışkan ve hiçbir isteğimi sağ olsun geri çevirmeyen, yayınımızın kitapların matbaaya gidişine kadarki sürecinde ciddi etkileri olan, dizgi profesörümüz UTKU ÇETİN’e çok ama çok teşekkür ediyorum. Öğrencilerim sayende her şeyiyle kalite kokan kitaplara dokunuyor. Tabii tüm bunları yazmama imkân sağlayan, sesimi sizlere ulaştıran Pelikan Yayınevi Sahibi Aziz Çelik ve Oğuz Çelik’e, yayın yönetmenimiz Gamze Çelik’e teşekkürü bir borç bilirim.


O zaman bir başka kitapta görüşmek üzere…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu