E-Kitap

Ölümün İzleri Kitabı PDF indir

Ölümün İzleri Kitabı PDF

Kitap ismi Ölümün İzleri olan ve birden çok kitap sever aracılığıyla aranan Ölümün İzleri kitabını siz kıymetli okurlarımız için PDF dosyası halinde sunmaya çalıştık. Öncelikle

Ölümün İzleri kitabını PDF indirmeden önce sizlere Ölümün İzleri kitabı ile ilgili bir kaç bilgi verelim…

Ölümün İzleri Özet

Ölümün İzleri kitabının yazarları Mark Benecke olan ve 443 sayfalık kitap 2009 senesinde Araştırma-İnceleme kategori bölümünde yerini almıştır.

Ölümün İzleri PDF indir

Ölümün İzleri kitabını yazımızın alt bölümünden Ölümün İzleri PDF indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza yahut telefonunuza Ölümün İzleri kitabını indirebilirsiniz.

Issei Sagawa öldürdüğü bireylerin etinin çiğ ton balığına benzediğini söylemişti. Karl Decke yakalanana kadar ortalama 289,5 kilogram insan eti yemişti. Arwin Meives internette tanıştığı kurbanını yemişti. Nico Claux ise insan etinin nasıl pişirileceğine dair bir kılavuz bile hazırlamıştı. Mideniz mi bulandı? İnandırıcı gelmedi mi? Oysa bütün bunlar basında da yer bulan gerçek olaylar. Dünyanın en ünlü kriminologu Mark Benecke elinizdeki kitapta okuyucuyu insan ruhunun en karanlık köşelerine doğru korkunç bir yolculuğa çıkarıyor. Benecke tarih boyunca karşılaşılan yamyamlık hadiselerini, 19. ve 20. yüzsenelerda vampirlerin suç tarihini örneklerle anlatıyor.

Benecke hastalık ve şeytaniliğin sınırlarına yaptığı bu gezide seri katillerin iç dünyasını gözler önüne çıkarıyor. İki pedofil seri katille yaptığı görüşmeleri ve bunların mektuplarını yorumluyor. Benecke’nin dünyanın dört bir yanında yürüttüğü soruşturmalar esnasında edindiği tecrübeleri okurken iyiyle kötü içindeki sınırın arada bir ne kadar geçirgen olabileceğini görerek hayret edeceksiniz. Hermann Hesse’in de dediği gibi, “Aydınlığı tanımak isteyen, karanlığı da tanımalı”. Bu kitabı okuduktan sonra etrafınıza daha değişik bir gözle bakacaksınız.

Dr. Mark Benecke kriminolojik ipucu tespiti, araştırması ve değerlendirmesi konularında ABD, Kolombiya, Vietnam ve Filipinler’deki üniversitelerde misafir öğretim kullanıcı hesabı yapmaktadır. Ayrıca başta FBI Akademisi olmak üzere bir çok ülkenin polis akademilerinde de ders vermektedir. Genetik parmak izi, adli tıp ve kriminolojiyle alakalı çok sayıda inceleme makalelerinin yazarıdır. Ulusal ve ülkeler arası araştırma yayınları için, Moskova’da Hitler’in kafatası ve dişlerini, Transilvanya’da vampirleri, korsan Henry Morgan’a ait ipuçlarını ve Belçika’da kendini yakanların hadiselerini incelemiştir. Birçok ülkeler arası araştırma akademisinin üyesidir. Ayrıca çok sayıda televizyon yayını ve dizisinin bilimsel danışmanı ve Gesellschaft zur Wissenschaftlichen Untersuchung von Parawissenschaften (GWUP/Skeptiker) bilimsel danışma kurulu üyesidir.

Ölümün İzleri Kitabı PDF

pdf indirme butonu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu