E-Kitap

Nasıl Zeki Olunur? Fatih Alemdar Kitabı PDF indir

Nasıl Zeki Olunur? Fatih Alemdar Maviçatı Yayınları Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Nasıl Zeki Olunur? Fatih Alemdar Maviçatı Yayınları Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Nasıl Zeki Olunur? Fatih Alemdar Maviçatı Yayınları Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Nasıl Zeki Olunur? Fatih Alemdar Maviçatı Yayınları PDF indirme linki ile Nasıl Zeki Olunur? Fatih Alemdar Maviçatı Yayınları kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Nasıl Zeki Olunur? Fatih Alemdar Maviçatı Yayınları Kitap Özeti

Bu kitapta hem zeki olan, hem insanlığa faydalı çalışmalar yapmış insanları inceliyoruz. Bilimde, siyasette, kültürde, sporda yaşamın her alanında başarılı olmuş zeki insanları… Birkaç tane, zekâsını iyi kullanamamış dâhilere de yer verdik ki ibret alalım.

Zeki bireylerin bu ayrıntı kısmını örnekleyerek daha zeki olmanın nasıl olabilecek olabileceğini de sizlerle paylaşmak istedik. Zekâ türlerini ve zekâ geliştirici metotları de anlatıyoruz.

Özel bölümüz de ise Atatürk’ün zekâsını nasıl kullandığı emsallariyle yer alıyor.

EINSTEIN, NEWTON, LEONARDO DA VINCI, STEPHEN W. HAWKING, MUHAMMED ALİ, HULUSİ BEHÇET, MİMAR SİNAN gibi başarılarıyla dünyaya yön vermiş dâhileri daha yakında zamandan tanımak için sayfalarımıza buyurun…

Nasıl Zeki Olunur? Fatih Alemdar Maviçatı Yayınları KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu