E-Kitap

Mobbing İşyerinde Duygusal Saldırı ve Mücadele Yöntemleri Kitabı PDF indir

Mobbing İşyerinde Duygusal Saldırı ve Mücadele Yöntemleri Kitabı PDF

Kitap ismi Mobbing İşyerinde Duygusal Saldırı ve Mücadele Yöntemleri olan ve birden çok kitap sever aracılığıyla aranan Mobbing İşyerinde Duygusal Saldırı ve Mücadele Yöntemleri kitabını siz kıymetli okurlarımız için PDF dosyası halinde sunmaya çalıştık. Öncelikle

Mobbing İşyerinde Duygusal Saldırı ve Mücadele Yöntemleri kitabını PDF indirmeden önce sizlere Mobbing İşyerinde Duygusal Saldırı ve Mücadele Yöntemleri kitabı ile ilgili bir kaç bilgi verelim…

Mobbing İşyerinde Duygusal Saldırı ve Mücadele Yöntemleri Özet

Mobbing İşyerinde Duygusal Saldırı ve Mücadele Yöntemleri kitabının yazarları Şaban Çobanoğlu olan ve 256 sayfalık kitap 2005 senesinde Araştırma-İnceleme kategori bölümünde yerini almıştır.

Mobbing İşyerinde Duygusal Saldırı ve Mücadele Yöntemleri PDF indir

Mobbing İşyerinde Duygusal Saldırı ve Mücadele Yöntemleri kitabını yazımızın alt bölümünden Mobbing İşyerinde Duygusal Saldırı ve Mücadele Yöntemleri PDF indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza yahut telefonunuza Mobbing İşyerinde Duygusal Saldırı ve Mücadele Yöntemleri kitabını indirebilirsiniz.

Çalışanların Kabusu, Mobbing…
Mobbing, duygusal bir saldırıdır. Hedefi sistematik baskı yoluyla bir işyerindeki bazı bireylerin performansını ve dayanma gücünü yok etmek ve onları işten ayrılmaya zorlamaktır. Mobbing, gelişmiş ülkelerde cinsel tacizin de önüne geçmiş olan bir psikolojik saldırı şeklidir. Genelde üst düzey yönetim kadrosu aracılığıyla uygulanmaktadır.

Mobbing İşyerinde Duygusal Saldırı ve Mücadele Yöntemleri Kitabı PDF

pdf indirme butonu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu