E-Kitap

Meraklı Tavuklar Hepimiz Birimiz, Birimiz Hepimiz İçin! Christian Jolibois 1001 Çiçek Kitaplar Kitabı PDF indir

Meraklı Tavuklar Hepimiz Birimiz, Birimiz Hepimiz İçin! Christian Jolibois 1001 Çiçek Kitaplar Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Meraklı Tavuklar Hepimiz Birimiz, Birimiz Hepimiz İçin! Christian Jolibois 1001 Çiçek Kitaplar Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Meraklı Tavuklar Hepimiz Birimiz, Birimiz Hepimiz İçin! Christian Jolibois 1001 Çiçek Kitaplar Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Meraklı Tavuklar Hepimiz Birimiz, Birimiz Hepimiz İçin! Christian Jolibois 1001 Çiçek Kitaplar PDF indirme linki ile Meraklı Tavuklar Hepimiz Birimiz, Birimiz Hepimiz İçin! Christian Jolibois 1001 Çiçek Kitaplar kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Meraklı Tavuklar Hepimiz Birimiz, Birimiz Hepimiz İçin! Christian Jolibois 1001 Çiçek Kitaplar Kitap Özeti

Çiftlikte koyun kırkma zamanı gelmişti.

Meraklı tavuklar kıkır kıkır gülerken kralın çobanları ellerine makasları almış, koyunları maniler söyleyerek kırkıyordu:

Geldi kırkma zamanı
Meleme güzel koyun
Gel yününü kırkayım
Kral ister pantolon.

Sıra ufak koç Belinodaydı.

– Hayır! İstemiyorum! Yünümü almalarına izin vermiyorum!

Zavallı ufak koç Belino yünlerinin kırkılmasını istemiyor. En kaliteli dostları Karmelito ve Karmenle birlikte gizlenmeye karar veriyorlar. Lakin zavallı Belino bu kez Altın Post avcıları aracılığıyla kaçırılıyor. Karmelito ve Karmen en iyi dostları Belinoyu kurtarabilecek mi? Merak ettiğinizi biliyorum. Size bir sır vereyim mi? Belino sonunda yünlerinin kırkılmasından dolayı çok mutlu olacak.

Meraklı Tavuklar Hepimiz Birimiz, Birimiz Hepimiz İçin! Christian Jolibois 1001 Çiçek Kitaplar KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu