E-Kitap

Marx’ın Değeri Çağdaş Kapitalizm İçin Ekonomi Politik Kitabı PDF indir

Marx’ın Değeri Çağdaş Kapitalizm İçin Ekonomi Politik Kitabı PDF

Kitap ismi Marx’ın Değeri Çağdaş Kapitalizm İçin Ekonomi Politik olan ve birden çok kitap sever aracılığıyla aranan Marx’ın Değeri Çağdaş Kapitalizm İçin Ekonomi Politik kitabını siz kıymetli okurlarımız için PDF dosyası halinde sunmaya çalıştık. Öncelikle

Marx’ın Değeri Çağdaş Kapitalizm İçin Ekonomi Politik kitabını PDF indirmeden önce sizlere Marx’ın Değeri Çağdaş Kapitalizm İçin Ekonomi Politik kitabı ile ilgili bir kaç bilgi verelim…

Marx’ın Değeri Çağdaş Kapitalizm İçin Ekonomi Politik Özet

Marx’ın Değeri Çağdaş Kapitalizm İçin Ekonomi Politik kitabının yazarları Alfredo Saad-Filho olan ve 232 sayfalık kitap 2006 senesinde Araştırma-İnceleme kategori bölümünde yerini almıştır.

Marx’ın Değeri Çağdaş Kapitalizm İçin Ekonomi Politik PDF indir

Marx’ın Değeri Çağdaş Kapitalizm İçin Ekonomi Politik kitabını yazımızın alt bölümünden Marx’ın Değeri Çağdaş Kapitalizm İçin Ekonomi Politik PDF indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza yahut telefonunuza Marx’ın Değeri Çağdaş Kapitalizm İçin Ekonomi Politik kitabını indirebilirsiniz.

Marksizmin asıl kaynaklarını ve yöntemini, Kapital’in temel kavram ve yaklaşımlarını öne çıkararak; çağdaş kapitalizmin görüngülerini, emeğin, değerin ve paranın bugünkü durumlarını açıklamak olabilecek mü?
Saad-Filho’nun kitabı, bu tür sorulara yanıt arar, Marksizme ekonomi politik alanında gelen tüm kayda değer eleştirileri karşılarken, çağdaş kapitalizmi anlamaya dönük yeni ufuklar açıyor. Yazar, Kapital’in temel kavramlarını çağdaş kapitalizme yansıtırken, “Marx’ın Değeri”ni de ortaya koyuyor.
Günümüz kapitalizmini anlamak, Marksizmin açıklama gücünü yeniden kavramak için…

Marx’ın Değeri Çağdaş Kapitalizm İçin Ekonomi Politik Kitabı PDF

pdf indirme butonu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu