E-Kitap

Limon Kütüphanesi Jo Cotterill Genç Timaş Kitabı PDF indir

Limon Kütüphanesi Jo Cotterill Genç Timaş Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Limon Kütüphanesi Jo Cotterill Genç Timaş Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Limon Kütüphanesi Jo Cotterill Genç Timaş Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Limon Kütüphanesi Jo Cotterill Genç Timaş PDF indirme linki ile Limon Kütüphanesi Jo Cotterill Genç Timaş kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Limon Kütüphanesi Jo Cotterill Genç Timaş Kitap Özeti

Kitaplar size kaybettiğiniz insanları geri verir.

Calypso 10 yaşında bir kız çocuğu. Kitaplar tüm dünyası. Annesini kanserden kaybetmiş ve babası ile yaşıyor. Babası içsel bir güce ve kuvvetli olmaya kafayı takmıştır. Olayları soğukkanlı karşılar, eşinin ölümünde bile ağlamamıştır. Calypso’veya durmadan içsel olarak kuvvetli olmayı ve yalnızken mutlu olmayı telkin eder. 
Bir gün Calypso’nun okuluna yeni bir kız gelir. Bu kız onun rutin yaşamını değiştirmeye başlayacak kişidir. Calypso, kendisi kadar sözcüklere ilgi duyan bir arkadaş bulduğu için çok mutludur. Mae’nin en az onun kadar okuması ise bir başka sürpriz olur.

Bu arkadaşlık limonlar gibi bir gün çürüyecek mi yoksa sonsuza dek sürecek midir?

Bir uçurumun kenarında duruyormuşum gibi hissediyordum, düşmemek için elimden tutan bir şey yoktu.

Keşke o limonları hiç bulmasaydım.

Limon Kütüphanesi Jo Cotterill Genç Timaş KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu