Üç Kız Kardeş İclal Aydın Artemis Yayınları Kitabı PDF indir

Üç Kız Kardeş İclal Aydın Artemis Yayınları Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Üç Kız Kardeş İclal Aydın Artemis Yayınları Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Üç Kız Kardeş İclal Aydın Artemis Yayınları Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Üç Kız Kardeş İclal Aydın Artemis Yayınları PDF indirme linki ile Üç Kız Kardeş İclal Aydın Artemis Yayınları kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Üç Kız Kardeş İclal Aydın Artemis Yayınları Kitap Özeti

İyi bir insan olmak, çocuğunun bahçesine diktiği bir ağaç mıdır?Mutlu son dedikleri, yaşarken görsek de, diktiğimiz o ağacın bizden sonrakilere kalan meyvesi mi?

Bir zamanlar, bir ülkenin en güzel denizine bakan bir evde üç kız kardeş yaşardı. İsimleri Türkan, Dönüş ve Derya idi. Babaları Sadık Bey ve anneleri Nesrin Hanım’la birlikte geceleri kucak kucağa oturur, gelecekte onları bekleyen şahane senelerın hayallerini kurarlardı.

Türkan, Dönüş ve Derya’nın, Ayvalık’ın çam kokulu sokaklarında geçen masal gibi çocukluğu, onları yetişkin dünyasının acımasızlığına hazırlamamıştı belki. Hiçbir yaşamın, hiçbir seçimin göründüğü kadar kolay olmadığını, arada bir en büyük, en akla gelmeyecek sırların en güvendiklerimizin kalbinde gizlendiğinı, en korkulacak hastalıkların gün gelip geçmişi derleyip toplayabileceğini anlamak zaman istiyordu.

Ve zamanın ilaç olmadığı bir yara var mıydı dünya çapında?

Ayvalık’ın denize uzanan taş sokaklarından, nice yaşamlar görüp geçirmiş zeytin ağaçlarından, yaşamın kaynağından akan suyundan, eski evlerinden doğmuş bir aile hikayesi Üç Kız Kardeş. Bir mutsuzluk hikayesi değil; neşeli günleri yad ede ede iyiliğe dönüşün hikayesi. İyileşmenin yolculuğu…

Üç Kız Kardeş İclal Aydın Artemis Yayınları KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu


Yorum yapın