LGS Şöhretler Karması 3 Deneme PDF

LGS Şöhretler Karması 3 Deneme PDF indir, Kitap sever takipçilerimiz LGS Şöhretler Karması 3 Deneme PDF indir başlığı altında LGS Şöhretler Karması 3 Deneme PDF indir kitabını paylaşmaya çalıştık, yazımızın detayında LGS Şöhretler Karması 3 Deneme PDF indir PDF indirme linkini bulabilirsiniz.

LGS Şöhretler Karması 3 Deneme PDF indir

LGS Şöhretler Karması 3 Deneme PDF indir ŞÖHRETLER KARMASI LGS denemeleri video çözümlüdür, tüm çözümler yüklendi, karekodu telefona okutmanız yeterli.
Şöhretler Karması Deneme Paketinde hem Gerçek optik hem dijital optik var. Optikteki yanıtlarını dijital optiğe de kodla Sınav sonuç karneni ve Türkiye Geneli sıralamanı öğren.
Şöhretler Karması Deneme Paketinde 3 LGS Denemesi sözel ve sayısal kitapçıklar ayrı ayrı olacak biçimde 6 kitapçık bulunmaktadır.
.
NEDEN ŞÖHRETLER KARMASI DİYORUZ!
Şöhretler Karması Denemelerinde Türkiye Genelinde Zümre Başkanı olan ve alanlarında aranan isimlerden bir araya gelen onlarca şöhret isim bir araya geldi.
Bu dev kadro birebir gerçek sınav deneyimini size yaşatmak için Şöhretler Karması Denemeleri üzerinde aylarca titizlikle çalıştı.
.
ŞÖHRETLER KARMASI AYT DENEMELERİ DEV KADRO BİR ARADA
 
Denemenin Sözel Kitapçıkta;
Türkçe 20
T.C İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük 10
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 10
Yabancı Dil 10
olmak üzere toplam 50 soru bulunmaktadır.
.
Denemenin Sayısal Kitapçıkta;
Matematik 20
Fen Bilimleri 20
olmak üzere toplam 40 soru bulunmaktadır.
Denemenin içeriği “Merkezî Sınavla Öğrenci Alacak Fen Liseleri, Sosyal Bilimler Liseleri, Meslekî ve Teknik Anadolu Liselerinin Anadolu Teknik Programları ve Özel Program ve Proje Uygulayan Ortaöğretim Kurumlarına öğrenci seçmek maksadıyla yapılan merkezi sınavla alakalı usul ve esaslara uyumludur.
 
-Grafik, tablo ve çizelgeyle sunulan bilgileri yorumlayıcı sorular (Türkçe)
-Verilen sütun, daire yahut çizgi grafiği ile anlamlandırılan beceri temelli sorular (Matematik)
-Kavram ve bilgiler üzerinden hayata dair pratikler kazandırmayı amacında olan sorular (Fen Bilgisi)
-Resimlerdeki ip uçlarını verilen cümlelerle ilişkilendiren sorular (İngilizce) denemenin öne çıkan başlıklarıdır.
Ölçme ve Değerlendirme alanında çalışmış; branşına ve MEB’in soru kalıplarına hakim yazarlar aracılığıyla kitap haline getirişmiştir..

Yorum yapın