Leyladan Mevlaya İsmail Bilgin Mihrabad Yayınları Kitabı PDF indir

Leyladan Mevlaya İsmail Bilgin Mihrabad Yayınları Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Leyladan Mevlaya İsmail Bilgin Mihrabad Yayınları Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Leyladan Mevlaya İsmail Bilgin Mihrabad Yayınları Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Leyladan Mevlaya İsmail Bilgin Mihrabad Yayınları PDF indirme linki ile Leyladan Mevlaya İsmail Bilgin Mihrabad Yayınları kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Leyladan Mevlaya İsmail Bilgin Mihrabad Yayınları Kitap Özeti

Gülnihal,

Bu topraklar için söylenecek nice sevda türkülerimiz var. Her ne kadar hayallerimiz mayınlanmaya çalışılsa da. Söylenecek çok türkümüz var dilimizde ve gönlümüzde.

Bu topraklar için nice hülyalarımız var. Yurt denen toprakların kılıç ile kazanıldığını fakat adalet ile yüceldiğini, ilim ve teknik ile yükseldiğini, dua ile bereketlendiğini de iyi biliriz. Kalem ve kâğıdı kıymetli biliriz. Bundan dolayı bizim nazarımızda kalem, kılıçtan keskindir. Bir de öfkemiz keskindir… Öfkemiz de kendi kişiyimızdan, nefsimizden dolayı değildir. Kendi öfkemiz kör bir bıçak misalidir. Kesmez.

Bu kadere teslim olup kader karşısında boynumuzun kıldan ince olduğuna delâ-lettir. Bunu bilmezler de her daim öfke-mizi denemeye kalkarlar. Usanmazlar…

Leyladan Mevlaya İsmail Bilgin Mihrabad Yayınları KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu


Yorum yapın