Kış Bebeği Murat Başaran Mihrabad Yayınları Kitabı PDF indir

Kış Bebeği Murat Başaran Mihrabad Yayınları Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Kış Bebeği Murat Başaran Mihrabad Yayınları Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Kış Bebeği Murat Başaran Mihrabad Yayınları Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Kış Bebeği Murat Başaran Mihrabad Yayınları PDF indirme linki ile Kış Bebeği Murat Başaran Mihrabad Yayınları kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Kış Bebeği Murat Başaran Mihrabad Yayınları Kitap Özeti

– Aşk mı, dedi kadın. Sanki Yavuz âşık olamazmış gibi!
– Aşk, dedi Yavuz. Yaşadığıma, daha doğrusu hissettiğime ilk anda ben de isim koyamadım. Ama olsa olsa aşk olurdu bunun adı. Çünkü iptal oldum bir anda. Bir anda bir duygunun potasında eridim âdeta. Eridim ve bittim.
Kadın dikkat kesildi. Dinlediğini açıkça belli etti ve adeta her hâliyle “Anlat, eğer aşkı anlatacaksan acele et.” der gibiydi.
Yavuz “Artık anlatmayacağım.” deyip kalksa, gelmek için bu kadar inat eden kadın hemen hemen onu durduracak ve konuşmasını tamamlamasını rica edecekti.
Bu durum Yavuz’a bir anda fazlaca güven duygusu verdi ve her hâline yansıdı.
Kadın zekiydi.
– Aslını söylemek gerekirse bana ne. Bu saatten sonra aşk…
Ve ustaca umursamaz tavrını takındı hemen.
Yavuz avucunun içinde hissettiği bir şansı kaçırmak üzere olduğunu anlayıp konuşmaya başladı hemen…

Kış Bebeği Murat Başaran Mihrabad Yayınları KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu


Yorum yapın