E-Kitap

Kirli Kramponlar Kitabı PDF indir

Kirli Kramponlar Kitabı PDF

Kitap ismi Kirli Kramponlar olan ve birden çok kitap sever aracılığıyla aranan Kirli Kramponlar kitabını siz kıymetli okurlarımız için PDF dosyası halinde sunmaya çalıştık. Öncelikle

Kirli Kramponlar kitabını PDF indirmeden önce sizlere Kirli Kramponlar kitabı ile ilgili bir kaç bilgi verelim…

Kirli Kramponlar Özet

Kirli Kramponlar kitabının yazarları Ecevit Kılıç olan ve 192 sayfalık kitap 2011 senesinde Araştırma-İnceleme kategori bölümünde yerini almıştır.

Kirli Kramponlar PDF indir

Kirli Kramponlar kitabını yazımızın alt bölümünden Kirli Kramponlar PDF indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza yahut telefonunuza Kirli Kramponlar kitabını indirebilirsiniz.

12 Eylül müdahelesinden sonra kabadayıların ve babaların yerini alan mafya önderleri her türlü kirli ve yasadışı işe bulaşmıştı. Bu kirli imajlarını yok etmek için kendilerine sosyal kimlik edinmek istediler. Tam da bu sırada futbolun prestijini keşfeden mafya, hedefini futbola çevirdi. Uyuşturucu kaçakçılığı, fuhuş ve hayali ihracat gibi illegal işlere bulaşan mafya önderleri, futbolla kendilerini legal hale getirmeye çalıştılar. Bu işlerden kazandıkları paraları futbolla aklayan mafya, artık meşin yuvarlığı top yekün ele geçirmek isterken, futbolda dönen paranın ne kadar büyük olduğunu gören mafya ve onların siyasetteki temsilcileri, futbolun yeni patronu olmak istiyor.

Kirli Kramponlar Kitabı PDF

pdf indirme butonu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu