Kalp Zekası PDF indir

Kalp Zekası PDF indir, Kitap sever takipçilerimiz 9786052993538 sayfalık Karton Kapak boyutunda TÜRKÇE özelliğine sahip 07.12.2017 numaralı L’intelligence du cœur dilinde yazılmış Kalp Zekası kitabının PDF olarak indirebilirsiniz.

Kalp Zekası PDF

Duyguların dil bilgisini keşfedin
IQ’nun seneler süren hükümdarlığından sonra iletişim ve başarı için duyguların önemi keşfedilmeye başlandı. Günümüzde asıl fark yaratan artık düşünsel zekâ değil kalp zekâsı.
Anksiyete, utanç, depresyon, şiddet ve yalnızlık… Ya tüm bu negatif duyguların ortak bir nedeni varsa? Ya size kendimizi sakinleştirmek, uykuveyalmamızı sağlamak veya üzüntümüzü gidermek için tercih ettiğimiz ilaçların bir alternatifi olduğunu söylesek? Okulda tarih, coğrafya ve matematik öğretiliyor ama kimse bize duyguların dilini öğretmiyor. Oysa yas dönemi, öfke ve sorunlara şiddet içermeyen çözümler bulmak gibi konularda bilgiye sahip olmak, tarihi ezbere bilmekten daha yararlı değil midir?
Gün artık duygularımızı yönetebilmemiz için onların dilini öğrenme günü. Ve bunu vakit geçirmeden yapmalıyız çünkü artık IQ ve teknik bilgiler başarılı olmaya yetmiyor. Kendine güven, yaratıcılık, insan ilişkilerinde rahat olmak ve otonomi ise tüm farkı yaratıyor. Yarınların zekâsı kalp, iletişim ve duygusal zekâ olacak.
 
Isabelle Filliozat 1982 senesinden beri Fransa’da psikoterapistlik yapmasının yanında kişisel gelişim, pedagoji ve çocuk yetiştirme alanlarında bir çok kitaba imza atmıştır. Yazdığı kitaplar ve verdiği atölyelerle binlerce insanın kendini keşfetmesi ve geliştirmesine yardımcı olmuştur.

Kalp Zekası Özeti

Kalp Zekası PDF Oku

Kalp Zekası PDF indir

pdf indirme butonu


Yorum yapın