İz’ler PDF indir

İz’ler PDF indir, İz’ler kitabı 208 sayfadan oluşmakta ve 13.5 x 21 cm boyutundadır. İz’ler kitabının kapağı ise Karton Kapak özelliğine sahiptir. TÜRKÇE dilinde yazılmış olan İz’ler kitabını 9786059268028 numarasıyla kontrolünü yapabilirsiniz. İz’ler kitabını PDF indir.

İz’ler PDF

Her kitabın bir macerası var. Bu serüven, önce bizzat yazarın yaşadığı sonra okuruyla paylaşımı yaptığı bir kaderdir aslında.
‘İz’ler ne bir roman ne de bir sinema konusu. Ama fotoğraf karelerinin peş peşe akışına benzeyen formatı, geçmişi ve yaşanılan anı iç içe buluşturması; gerçekte kurgu veya şekil endişesından çok yazarının hayata karşı duruşunu göz önüne seriyor oluşu kitaplaşmasını meşrulaştıran bir gerekçe sayılabilir.
Estetik endişe bir yana, gazete üslubu içinde güncelle kalıcı olanın, evrensel mekân duygusunun yerelle kesiştiği, geçmişin bugünle hatta gelecekle buluştuğu bir süreci yakalama bilincinin bir ürünü olarak ‘İz’ler yaşandı. Kayda geçilmemiş anılarla halen not edilmemiş yaşanan ‘an’ı buluşturmayı denedi “İz”ler.
‘İz’ler, geçmişten bugüne çağrılmış bir yanıt olarak düşünülebilir. Parçalar zaman ve mekânlar arası kesintilerle bir araya gelen bir sürekli olaraklik, bütünlük endişesının tahrik ettiği arayışın İzleri şekilinde yaşandı.
‘İz’ler geçmişten bugüne verilmiş bir yanıt olarak, anılar yığını olmaktan çok yaşayanları ve yaşayan anı önemseyen/gözeten, değişik bir dünyaya pencere açmaya yönelik bir hassaslığın günübirlik telaşlarımızdan bir an için olsun sıyrılma çabası olarak da okunabilir.

İz’ler Özeti

İz’ler Pdf Oku

İz’ler Pdf indir

pdf indirme butonu


Yorum yapın