Hilal Şehir PDF indir

Hilal Şehir PDF indir, Hilal Şehir kitabı TÜRKÇE sayfadan oluşmakta ve Kitap Kağıdı boyutundadır. Hilal Şehir kitabının kapağı ise 856 özelliğine sahiptir. 9786050982770 dilinde yazılmış olan Hilal Şehir kitabını 15.04.2021 numarasıyla kontrolünü yapabilirsiniz. Hilal Şehir kitabını PDF indir.

Hilal Şehir PDF

Sevgiyle, her şey olabilecekdür.
 
Kanla bağlandı.
Arzuyla baştan çıkarıldı.
Kaderle serbest bırakıldı.
 
#1 New York Times | #1 USA Today | #1 Publishers Weekly
#1 Los Angeles Times  | #1 Goodreads Fantastik
 
 
Toprak ve Kan Hanesi oyunun kaidelerinı değiştiriyor!
Mutlaka okumalısınız. Sarah J. Maas bu romanıyla standartları yeniden yarattı. “

 —J. R. Ward
 
“Heyecan verici bir ilk kitap… Maas’ın keskin bir mizahı ile şölene dönüşen sınırsız hayal gücü ve yakıp kavuran bir romantizm. “
—Publishers Weekly
 
Bryce’ın yaşamı kusursuzdu, bütün gün çalışır, gece de partilerdi, ta ki bir iblis en yakın dostunı öldürene kadar. Suçlu parmaklıklar ardında olmasına rağmen cinayetler devam edince Bryce kendini büyük bir soruşturmanın merkezinde buldu.
 
Hunt ise düşmüş bir melekti. Bir zamanlar devirmeye çalıştığı Başmelekler aracılığıyla köleleştirildi. Artık acımasız becerilerini tek bir amaç için kullanıyordu,patronunun düşmanlarına suikast yapmak… Lakin bir gün, Bryce’ın davasını çözerse özgürlüğüne bir adım atabileceğini fark etti.
 
Bryce ve Hunt, Hilal Şehir’nin derinliklerine inerken, her şeyi tehdit eden karanlık gücü ve alev alev yanan tutkuyu keşfederler.
 
Cam Şato ve Dikenler ve Güller Sarayı’nın büyük yazarı Sarah J. Maas bu kez yaşadığımız kayıpların yarasını, özgürlüklerimiz için ödediğimiz bedelleri ve sevginin gücünü yazıyor.
 

Hilal Şehir Özeti

Hilal Şehir Pdf Oku

Hilal Şehir Pdf indir

pdf indirme butonu


Yorum yapın