Hayat İçin 12 Kural: Kaosa Panzehir PDF indir

Hayat İçin 12 Kural: Kaosa Panzehir PDF indir, Kitap sever takipçilerimiz 9786254100741 sayfalık Karton Kapak boyutunda TÜRKÇE özelliğine sahip 26.04.2021 numaralı 12 Rules for Life: An Antidote to Chaos dilinde yazılmış Hayat İçin 12 Kural: Kaosa Panzehir kitabının PDF olarak indirebilirsiniz.

Hayat İçin 12 Kural: Kaosa Panzehir PDF

Kaos ve belirsizlik dünyasında nasıl doğru düzgün yaşayabiliriz?
Böylesi bir dünya çapında hepimizin bilmesi gereken en mühim şey nedir?
Modern dünya çapında kural ne anlama gelir?
Neden iğneyi kendimize çuvaldızı geçmişimize batırmalıyız?
 
YENİ ÇAĞIN REHBER KİTABI
 
Son senelerın sarsıcı entelektüellerinden klinik psikolog Jordan B. Peterson, benzersiz değişimlerin meydana geldiği ve kutuplaştırma siyasetinin öne çıktığı bir çağda, bireysel sorumluluk ve bilgeliğin değeri ile ilgili açık ve kışkırtıcı mesajı ile tüm dünya çapında yankı uyandırıyor. 
 
Hayat için 12 Kural’da Peterson, başkalarını eleştirmeden önce kendimize, dün olduğumuz insana bakmamız gerektiğini öğütleyerek daha manalı bir hayat için on iki eşsiz kural sunuyor. Kendi klinik tecrübelerinden ve yaşamından canlı örnekler sunan yazar, psikoloji ile felsefenin derinliklerine dalıp insanlığın tarihsel yürüyüşünün de rehberliğiyle yaşamımızdaki kaosa karşı kuvvetli bir panzehir sunuyor… 
 
Hayat için 12 Kural; kadim gerçeklerin, modern poblemlerimıza nasıl yanıt olabileceğini bi hayli sarih bir biçimde ortaya koyuyor.
 
Sunday Times Çoksatanlar,
Ulusal ve Uluslararası Çoksatanlar Listesinde 1 Numara
 
 
“Modern dünyanın en etkileyici entelektüeli.”
NEW YORK TIMES
 
“Derin, karizmatik ve vakur… Peterson, seneler sonra dünya sahnesine çıkmış en mühim düşün bireylerindan biridir. Nokta.”
SPECTATOR
 
“Bugün, en korkusuz, en etkili, en ateşli ve ufuk açısı aydın kimdir diye sorsalar, Peterson derim.”
MATTHEW D’ANCONA, THE GUARDIAN
 
Hayat için 12 Kural, mutlaka okunmalı… Uzun süredir okuduğum en aydınlatıcı kitap. Önce siz okuyun; sonra okutturun…”
CHRIS EVANS
 
“Kendinizi geliştirmek, bir başkasına yapacağınız gerçek yardım olabilir, diyor Peterson. Bu sese kulak verin.”
NEW STATESMAN
 
Hayat için 12 Kural, önder olanlar ve önder olmak isteyenler için muazzam bir el kitabı… Kabul edelim dostlar, Jordan Peterson meselenin özünü kavramış…”
GINA MILLER
 
“Gerçekten müthiş… Emsalsiz bir düşünür…”
DOMINIC SANDBROOK, DAILY MAIL
 
“Kim ne derse desin Peterson değişik bir entelektüel aşamayı temsil ediyor… En çetrefilli fikirleri alıp onları keyif verici bir tarzda aktarıyor…”
OBSERVER
 
“Karizmatik ve son derece açık… Peterson, Bertrand Russell yahut Isaiah Berlin gibi öncülerinden daha kapsamlı fikirler yaymak için YouTube’u kullanan yeni bir kamusal entelektüeldir.”
AMOL RAJAN
 
“Büyüleyici… Peterson, bir çok hususta göz alıcı fikirlere sahip bir entelektüel…”
BRYAN APPLEYARD, SUNDAY TIMES
 
“Peterson, zihinlerin uyuştuğu konformizm çağında sürünün dışında düşünen bir tür seküler peygamber oldu… Hayat için 12 Kural, çok mühim bir mesaj…”
MELANIE PHILIPS, THE TIMES
 
“Karşınızda yalnızca insanları düşünen mizahi bir kişilik yok, derinliği olan bir bilge var ve bu bilge, gerçekten kozmopolit bir akla sahip. Peterson, bir şeyi derinlemesine kavramak istiyorsak, ona nüfuz edilmesi gerektiğini bilen bir hezârfendir…”
SPECTATOR
 
“Jordan Peterson, bu kuşağın en tanınmış Kanadalılarından biri halini aldı. Entelektüel anlamda Marshall McLuhan’dan bu yana en büyük ülkeler arası fenomen oldu… Geçmişin bilgisini içten bir iyimserlik ve cömert bir tavırla birleştiren Peterson, yaşamın zorluklarının üstesinden gelmeye çalışan okurlarına ve dinleyicilerine etkileyici çözümler sunuyor.”
ROBERT FULFORD, NATIONAL POST
 
“Kendisine saygı duyan her entelektüel gibi Peterson da okurlarını kendi entelektüel, ruhsal ve ideolojik yolculuklarına davet ediyor. Bu, ideolojik uygunluğun ve sosyal platform ‘beğenileri’nin tatmini üzerine kurulu bir haz için sezgisel bir stratejidir… fakat Peterson haklıysa, kendi sefaletinden başka kaybedecek bir şeyin yok.”
TORONTO STAR
 
“Dünyanın en tanınmış psikoloğunun mesajına kulak verin: Kendinize gelin… Kendinize güvenin, iyi davranışın peşinde olun, kendinizi iyileştirin… Elimizde bir kılavuz var. Peterson, fikirleri bir sihirbaz gibi döndürüyor.”
MELANIE REID, THE TIMES
 

Hayat İçin 12 Kural: Kaosa Panzehir Özeti

Hayat İçin 12 Kural: Kaosa Panzehir PDF Oku

Hayat İçin 12 Kural: Kaosa Panzehir PDF indir

pdf indirme butonu


Yorum yapın