Genç Bir Doktorun Anıları PDF indir

Genç Bir Doktorun Anıları PDF indir, Kitap sever takipçilerimiz 9786053323112 sayfalık Karton Kapak boyutunda TÜRKÇE özelliğine sahip 19.09.2019 numaralı Zapiski Yunogo Vracha dilinde yazılmış Genç Bir Doktorun Anıları kitabının PDF olarak indirebilirsiniz.

Genç Bir Doktorun Anıları PDF

Devrim zamanı Rusya… Karakışı aratmayacak kadar soğuk, kasvetli bir eylül günü, tıp fakültesinden yeni mezun olmuş bir doktor, şehirde çoktan unutulmuş geleneklerin ve boş inançların hüküm devam ettiği uzak bir kasabaya gelir. Devrim, büyük şehirlerin merkezlerinde yaşamı ve zihniyetleri altüst ederken, bu genç doktor ülkenin ücra bir bölgesinde kadercilikle ve batıl inançlarla zorlu bir mücadeleye girişir.
Zor bir doğum, hassas bir cerrahi müdahale, uzaktaki bir hastaya ulaşabilmek için şiddetli bir kar fırtınasına rağmen göze alınan bir yolculuk, ağrılarını dindirmeye çalışırken morfinman olan bir meslektaş… Genç doktorun gündelik yaşamında karşı karşıya geldiğı bütün zorlu sınavlar, Bulgakov’un elinde müthiş kuvvetli bir anlatımla, dram sınırlarında gezinen bir bir hayli etkililıkta öykülere dönüşür.
 

Genç Bir Doktorun Anıları Özeti

Genç Bir Doktorun Anıları PDF Oku

Genç Bir Doktorun Anıları PDF indir

pdf indirme butonu


Yorum yapın